Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a mai világban normális (mellesleg nem csúnya) pasikkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Nappal dolgozom ha hazaérek alig élek...hétközben nem sűrűn járkálok el itthonról. Hétvégén is általában a barátnőimmel vagyok. Vagy valamelyikünknél vagyunk vagy beülünk valahova..elmegyünk szolizni,fagyizni...De én nem vagyok az a típus hogy ha tetszik egy fiú akkor odamegyek hozzá vagy ilyesmi.Ritkán járunk szórakozni úgy érzem kinőttem belőle. Járunk koncertre is..de a szórakozóhelyeken általában tizenévesek vannak és be vannak rúgva.

Szóval hol tudnék megismerkedni egy normális sráccal?ti hol ismerkedtek? A baráti társaságunk elég kicsi szóval ismerős útján se jön össze. Én mindig korrekten viselkedtem a kapcsolataimban meg a kapcsolat kialakulása elején is..de valahogy mindig gerinctelen,inkorrekt emberekkel hozott össze a sors. Ezért jó lenne tudni mások hol ismerkednek? Hol érdemes egyáltalán? 25l


2014. aug. 25. 18:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 Sulek Péter ***** válasza:
esetleg megpróbálhatsz itt chatelni :) azért nem tudom mert igazad van a szórakozóhelyekkel kapcsolatban fesztiválokon ugyanez a helyzet :(
2014. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:

Kinőni 25 évesen? Ugyan már.

Ha nem szórakozóhely akkor ott vannak a bevásárlóközpontok, áruházak, plázák. A sok sok üzlet. Ilyen helyeken is lehet.

2014. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok az a típus h odamegyek vagy kellettem magam. Nő vagyok. Hagyományos értékrend szerint élek..hódítson meg a fiú. :) de a mai Fiúk nem hódítanak..ha épp nem ugy táncolok ahogy ő fütyül akkor lelép egy másikkal aki egy kis wellnessért meg ajándékért egyből fekszik.
2014. aug. 25. 18:53
 4/62 Bad G-Sus ***** válasza:
<-------- 20/F
2014. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Fiatalka vagy :))
2014. aug. 25. 18:57
 6/62 Bad G-Sus ***** válasza:
dolgozok + eretten gondolkodok :D
2014. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:

Itt is találhatsz ha nyitott vagy rá.

29F

2014. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok..csak sokat csalódtam. Nehezen nyílik meg..ezért sokan azt hiszik az ismerkedési szakaszban h nem érdekel a dolog. Pedig nem igy van..csak úgy érzem először tegyen le valamit asztalra..és itt nem milliókról van szó,hanem tisztességről becsületről őszinteségről...
2014. aug. 25. 19:11
 9/62 A kérdező kommentje:
Ezek a dolgok kihalóban vannak manapság...vagy csak én nem találok ilyen tulajdonságú emberrel
2014. aug. 25. 19:12
 10/62 A kérdező kommentje:
*találkozok
2014. aug. 25. 19:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!