Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megharagudnatok ami masfel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnatok ami masfel évvel ez elott tortént? Mikor nem is voltatok egyutt?

Figyelt kérdés

Osztálytársam akt képére maszturbált baratom mikor nem voltunk még egyutt. azota eltelt másfél év mi egy év mulva összejöttunk ma mar egy par vagyunk,csak tegnap mondta el nekem hogy ez volt.

és összevesztem vele mert csalodtam benne rosszul esett és kivertem ezen a hisztit. Elitéltem lehordtam mindennek jo tudom pasibol van nekik más .. nekem is voltak érdekes dolgaim én is kuldtem akt képet magamrol egyik ismerosének még sem itélt el :///

szornyen érzem magam de érzem jo hogy összevesztunk ezen vagy is csak én vele,de megbocsátott.


2014. dec. 26. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor kiverte egy képre mikor még együtt se voltatok :D?

Hát te hülye vagy nagyon.

2014. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem, mi kivetnivaló van abban, hogy ismerősre verte ki anno, és ezt lányként mondom.
2014. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te soha nem fantáziáltál olyanról akit ismersz?
2014. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!