Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladjam az eddigi bulizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam az eddigi bulizós életemet egy párkapcsolatért, vagy a kettő között meg lehet találni az arany középutat?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatom után belevetettem magam az éjszakai életbe, úgy gondoltam, hogy nem kell párkapcsolat, elég csak a kavargatás.

Viszont most megismertem egy tök aranyos és rendes fiút, és lehet hogy lesz is valami komolyabb. Hogy tisztába legyen a dolgokkal elmondtam neki, hogy bizony gyakran iszogatunk, bulizunk meg ami ehhez tartozik. Ő is szereti a bulikat, de ritkán jár el,ritkán iszik mert sportol stb...meg hozzátette , hogy ő már kinőtt ebből a korszakból, annak ellenére , hogy fiatalabb nálam másfél évvel.

Igazából nem tudom, hogy ha belemegyek a dologba, mennyire lennék lekorlátozva, vagy a kettő hogy férne meg egymás mellett. Már most látszik, hogy nem nézi jó szemmel ha én lelépek bulizni. Mileőtt valaki azt hinné csak a buli az életem, emellett tanulok,főzök, mosok takarítok, de nyílván abba senki se szól bele :D

21/L


2015. jan. 12. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha megtudod beszélni a sráccal havi 2-3 buli mondjuk belefér, de lehet több, de lehet ennél kevesebb...szóval a srácon és rajtad múlik, hogy van e aranyközépút :)
2015. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 To7ka ***** válasza:
Én személy szerint különösebben sose értettem miért jó külön eljárni iszogatós bulizni. Ha valakivel kapcsolatban vagyok, Vele érzem jól magam. Ettől eltekintve, csináld azt ami a Te egyéniségedhez a legjobban passzol. Kipróbáltad már mindkettőt, szerintem mindenki tudja magáról, mire vágyik. Inkább otthon ülős sorozatozós összebújós, vagy bulizós várja bárki is otthon. Ha nem megy ezzel a sráccal majd megy valaki mással, de sose jó megoldás, ha feláldozod az egyéniséged mások miatt..:)
2015. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rendszeres sport mellett szerintem bőven belefér heti 1 buli. Nekem legalábbis nem ront a teljesítményemen
2015. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen jöttem össze a barátommal. Tudta,hogy járok bulizni,de nem olyan vészesen gyakran,1-2hetente,azòta ez is ritkult. Ô egyátalán nem bulizik ,szóval voltak nezetelteresek szépen. De mondtam neki,hogy így ismertél meg,én nem hazudtam semmiben,tudtad hogy ilyen vagyok úgyhogy fogadd el!

Jópár vita után eljutottunk oda,hogy már nem balhézik, ha elmegyek.

De azóta az a heti 1,csökkent kb havi 1re,de nem miatta,azt hozzatennem.

Szerintem nincs azzal semmi probléma, ha néha elmegyek a barátnőimmel jól érezni magam. Nem csalom meg,nem pasizni megyek,nem fetrengek részegen, kulturáltan viselkedem.

Szóval ennyi szerintem belefér, ha megbízik benned, ennyit el kell 'viselnie'.

20L

2015. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 To7ka ***** válasza:
100%

#4. Tény, de még mindig érdemes tudnod pár egyéb dolgot, amit egy pasi tud, ahogy gondolkozik. Az, hogy elmész kiengedni a gőzt, és a barátod otthon hagyod, az pont olyan, mintha Ő is egy megterhelő dolog lenne, amiből kiakarsz kicsit szakadni. Nem feltétlen baj, de szarul esik, az tuti, és teljesen jogosan. Ha nem is szeret eljárni bulikba, iszogatni, együtt találhatnátok olyan kikapcsolódást, ahol tudtok közösen jól szórakozni, kiengedni a fáradt gőzt. Az is belefér, hogy lemennek srácok bowlingozni, Ti táncikáltok és iszogattok egyet (nem tudom Neked melyik része vonzó), aztán összefuttok ott, és majd együtt hazamentek.

Másik ami tény, egy pasinak nem fogod tudni megmagyarázni egy szórakozóhelyen se, hogy Te nő létedre csak jól érezni akarod magad, nem pedig a pasik miatt vagy ott. Én felfogom, megértem, de akik lejárnak oda csajozni, nekik az egy piálós nem online társkereső, ahol egész jó esélyük van a részeg lányoknál. Nem logikus, hogy a pasija nélkül valaki egy társkereső helyen fog szórakozni. Miért nem házibuliznak a barátnőikkel? Ha csak a zene fontos, és hogy együtt legyenek, minek kell oda 50 izzadt pasi aki nyomulni fog rájuk?

Ez számunkra nem logikus, szerintem is teljesen jogosan, szóval nem egy jó megoldás a verziód. Én nem lennék olyan lánnyal, akitől hetente vagy havonta el kell menekülnöm egy szórakozóhelyre ahol tizesével rázhatok le nőket, és helyesnek érezhetem magam közbe, és váratlanul mögém ugranak és a cicijüket a hátamnak dörzsölik. Én szarul érezném magam, mert hiányozna az otthon maradt barátnőm... Én nem tudok másra gondolni, mint hogy nem megfelelő partnerrel vagy, vagy nagyon egoista.

2015. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Kedves hozzàm szóló!

Volt rá példa,hogy a barátom is eljött velünk bulizni. Így ment ez több ,ming fél éven keresztül.

Aztán jött egy fordulat,valami buli miatt összekaptunk, és a fejemhez vàgta, hogy ő a társaságommal nem érzi jól magát. (Ez a társaság 3-4 barátnôm és az aktuális barátai, mármint párjai, akinek éppen volt.) és egyikőnk sem drogozik,nen vallalhatatlan részegen, nem bantottak ôt, teljesen normálisak, ahogy maganat és páromat is annak tartom.

Na azóta a baràtom nem jár velünk.

És nem arról van szó,hogy én vele nem érzem jól magam,sőt! Imádok vele lenni,majdnem minden nap találkozunk, csak akkor nem,ha olyan időpontban találkozom valamelyik baratnőmmel, hogy sem előtte,sem utána már nem tudunk találkozni. Vagy neki van valami dolga.

Szóval vegyük úgy, hogy heti 7/6 napot találkozunk.

És nem egymásnál ütjük el az idôt, ha akarnánk se tudnánk sajnos,mert egyikőnknek sincs külön szobája, szóval heti 1x vagyunk egymásnál. Mindig érdekes programokkal ütjük el az idôt, ha az időjaras is engedi.


Úgyhogy nem gondolom úgy, hogy párom azt érezné, hogy vele nem érzem jól magam,azért bulizok nélküle.

Azok a "nagy bulizások" is mondom,kb havi 1 alkalom. És tegyük hozzá, ha csak 3-4en megyünk barátnőimmel, és ôk sem hozzák a párjukat, akkor neki sincs sok keresnivalója ott. Tudom csúnyán hangzik,de finomabb kifejezés most hirtelen nem jut eszembe.

Nameg az lenne,hogy ha egyedüli fiúként jön, hogy vagy neki nem esne jól, hogy nem vele foglalkozom, vagy barátnőimnek, hiába keresném az arany középutat. Na meg ,amúgy is kijelentette, hogy nem akar velünk jönni.


Azt meg teljesen megértem, és tudom is,hogy ilyenkor ő nem nyugodt,mert mivan,ha valami törtenik velem stb. És én is aggódnék érte ellenkező esetben.

De az,hogy én hiába mondom,hogy nem pasizni megyek.. Figyelj,ez meg már mind bizalom kérdése. Bízzon meg bennem,ahogy én is benne,ez egy fontos alapja a kaocsolatnak.


De lényegében egyetértek azokkal amit irtál, és ezeket azért írtam le neked,hogy lásd, hogy mi a helyzet,hogy mi együtt is jól érezzük magunkat,és nek miattam nem jár velünk. És hogy bele tudom képzelni magam a hekyzetebe hogy ilyenkor aggódik értem.

De ehhez még annyit,hogy ilyenkor ha elmegyek,azért elég sûrûn irok neki,hogy most épp itt járunk megerkeztunkt a helyre,úton vagyok hazafelé, hazaértem. Szoval próbalom nyugtatni,míg ébren van.


Összességében , úgy gondolom, hogy az a havi 1 alkalom,vagy annyi sem,nem olyan mennyiség, amire azt kéne mondani, hogy sok és nem vagyunk egymáshoz valóak, vagy hogy azért megyek mert vele nem tudok szórakozni.

Ő nem igényli ezt a fajta szórakozást, de nekem néha igenis jól esik a barátnőimmel elmenni este valahova.


És szerintem ez nem a világvége. Van,aki ennél sokkal durvábban tolja.


Ja ,és azt sem lehet mondani,hogy a vele töltött időt áldozom ezekre a bulikra,mert mint mondtam, nemigen tudunk egymásnál lenni,szóval estenként alapból külön vagyunk, együtt alvás szinte kizárva, sajnos. :(

2015. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És házibuliba nincs alkalmunk menni, nem tudunk sehol sem osszeulni páran lányok.

Én személy szerint azzal is elvagyok ,ha csak beülünk egy helyre,iszogatunk, beszelgetünk. Én alapból nem azért járok velük, hogy lemenjek egy helyre táncolni ,az iszogatós beszélgetős részt szeretem.

De ők szeretnek néha táncolni is egyet,ezért megyünk el valahova.

2015. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!