Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudott osszeallni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudott osszeallni egy ilyen szutyokkal?

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel regebben iszonyatosan joba voltunk, mindent meg tudtunk beszelni egymassal es rengeteg idot toltottunk egyutt. Volt egy idoszak, amikor majdnem osszejottunk, de vegul nem lett semmi, mert egyikunk se gondolta annyira komolyan.

Mostanaban viszont alig kommunikalunk, kb a koszonesben kimerul a kapcsolatunk, leginkabb azert, mert o mostansag...hat az eros tulzas hogy jar, inkabb csak kavar a letezo legnagyobb ocska szutyok r.ibanccal (aki eppenseggel az osztalytarsam, a srac az evfolyamtarsunk)

Tudom, hogy nem szep ilyeneket mondani, de ez a lanynak nevezett eloleny tenyleg a legalja, legundoritobb valaki, akit ismerek, tipikusan az aki kis csendes visszafogottnak mutatja magat, de igazabol egy ocska k.urva...

Nem ertem hogy most miert van ugy oda erte a 'baratom', holott regebben ugy szidta mint a bokrot, mindennek elmondta, vagyishat annak ami valojaban is....

De a legjobban meg is az faj hogy miota ezek "egymasra talaltak", a mi baratsagunk kb. megszunt, en nyitnek fele, de az a dog ki sem engedi a kezebol, mar akkor robban, ha egy masik lannya beszelget, holott rohadtul nincsenek egyutt, sot sok pletyka szol arrol, hogy a srac meg mindig savazza a hata mogott...

Nem tudom mit tegyek, lehet hogy a lelkem melyen feltekeny vagyok, vagy mittudomen, de borzalmas latni oket minden nap, az egesz annyira gyomorforgato, es nem mellesleg elvesztettem egy jo baratot is..

Ha van valami otletetek, hogy mit tehetnek, irjatok kerlek.

17L



2015. jan. 12. 17:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem akik válaszoltak neked, azt gondolták, hogy elgondolkozol kicsit magadon. 17 éves vagy, ennyi idősen már tudnod kéne, hogy 1., nem dugunk osztálytárssal, mert utána még évekig nézhetjük a fejét

2., Még azt is nézhetjük, hogy más csajokat hogyan fűz be

3., ha valakivel barátok akarunk lenni, azzal nem fekszünk le

Te pedig még mindig csak ott tartasz, hogy milyen szemét k.urva az a másik lány. És mégis miért az? Azért, mert a haverod már őt akarja kúrogatni? Egyszerűen csak féltékeny vagy, csak éppen nincs alapod rá, mivel nem jársz a sráccal. Azt csinál amit akar és azzal akivel kedve van. A köv. alkalommal inkább gondolkozz, mert sok pasinak csak egy préda vagy és ha megvolt a szex utána nem fog veled foglalkozni többet.

2015. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Te pedig mielott nekiallsz frocsogni a hulyesegeidet, ertelmezd a leirtakat, amiben szerepel az, hogy a srac nem az osztalytarsam, koszonom :)

Egyebkent nagyon sajnalom, hogy a kerdesemet az ertelmi fogyatekos reteg talalta meg, ugyanis nem arra vonatkozott, hogy szomoru vagyok, mert nem engem kur, hanem arra, hogy elvesztettem, mint egy fontos baratot, gondolom az itt okoskodo, magukat nagyra tarto szemelyeknek akkor nem sok olyan lehet az eletukben, hogy barat, ha nem fogjak fel ennek a dolognak a sulyat.

2015. jan. 12. 18:30
 13/20 anonim ***** válasza:
Árad belőled a jóindulat kérdező.
2015. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Az "igy jartal" mosolygosfejjel, iro valaszolokbol is.
2015. jan. 12. 18:31
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen, igazából te vagy az ocsmány r.ibanc kérdező. Nem a másik lány akit ekézni próbálsz. Tök normálisan válaszoltam neked. Nem mindegy, hogy az oszt. társadnak tetted-e szét a lábad? A lényeg az, hogy minden nap látod. De meg is érdemled, valahogy sajnálni nem tudlak.
2015. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jól felvágták a nyelvedet, te lány. A kommentjeid is árnyalják a képet, talán már nem is akar barátkozni veled srác.
2015. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Költőnő? ***** válasza:

17 évesen azt hiszed meg van fejtve a világ...

talán nem véletlen h nálad idősebb, tapasztaltabb emberek egyként ugyanarra asszociáltak. Ezen gondolkozz el, mielőtt magadon kívül mindenkit fogyatékosnak titulálsz.

2015. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Egy olyan srac nem akarna velem baratkozni, aki ilyen szintu lenezo beszolasok utan nem ugy reagalna ahogy en, hanem nekedmenne okollel? Ez azert vicces lenne :DDD
2015. jan. 12. 18:56
 19/20 anonim ***** válasza:
#14 Tévedsz.:)
2015. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Inkább beszéljünk arról, hogy milyen aranyos lány vagy.:)
2015. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!