Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen srácok írnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen srácok írnak, hogy ismerkedni akarnak?

Figyelt kérdés

Mostanában facebookon ,vagyis inkább mondhatni rendszeresen írnak fiúk a semmiből ,h szeretnének ismerkedni,mert szimpatikusnak találnak .

A többségük,visszahúzódó,csendes ,az írásaik alapján . Van nekem is egy ilyen oldalam,mikor nem vagyok olyan hangulatban, de alapvetően szeretek beszélgetni úgy,h nem egy két szóból áll a mondandóm.


Nem értem,h miért ilyen fiúk találnak meg általában . Most itt a kérdésben csak a netes ismerkedésről írok,de olyan fura ez az egész,mert élőben meg azért nem mernek ismerkedni jópáran,mert úgy tűnök nekik,mintha zárkózott lennék,legalábbis ez jön le.



De akkor nem értem,h a képeim hogyan sugározgatják az ellenkezőjét


Tudom,most az a rész jönne,h küldjek képet. Korábban volt egy kérdésem egy képemmel kapcsolatban,néhányotoknak elküldtem privátban ,és meglepődtem,h alig kaptam olyan véleményt,aki ne talált volna szimpatikusnak képen .Többen írtatok pozitív dolgokat a külsőmet illetően.... Én nem igazán értem ezt az egészet


2015. jan. 13. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Vonzónak találnak, és neten könnyebb az ismerkedés.ennyi.
2015. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egész hosszú, többszörösen összetett mondatokkal is tudok társalogni, írjak rád?
2015. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most akkor az a kérdés, hogy miért találnak szimpatikusnak az emberek, vagy az, hogy miért csak ilyen srácok akarnak veled ismerkedni?


(Küldj képet nekem is ha tudsz, mert kíváncsi vagyok, légyszi!)

2015. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Küldesz képet magadról?
2015. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából több kérdés is felmerült bennem ,ahogy kiírtam a kérdést.

A véleményeitekre lennék kíváncsi.

Képet nem szeretnék küldeni már,ne haragudjatok.

2015. jan. 13. 00:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont azért találtak vonzónak, mert hozzájuk hasonlónak gondoltak téged. Visszahúzódó, jó kislánynak. Én is csak az ilyen lányoknak írnék. Ribizli külsejűnek egyáltalán nem. Egy mosoly nálam többet nyom a latba, mintha valaki kiteszi a melleit vagy bepucsít, miközben kacsaszájat vág.
2015. jan. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 GrimmjoWwW ***** válasza:
egyébként lehet nem azért nem mernek oda menni hozzád mert azt látják hogy vissza húzódó vagy hanem azért mert a mai 14-18 évesek nagyrésze elvárja hogy te nyomulj rá, ez az egyik a másik sokan csak szégyenlősek félnek az elutasítástól és ezért nem mernek oda menni senkihez, ezekre már gondoltál ?:D
2015. jan. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor olyan külsőt alakíts ki magadnak, amivel nem lep meg, ha olyanok keresnek, akiket akarsz.
2015. jan. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)


19 éves vagyok egyébként.

2015. jan. 13. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!