Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az álmok valóra válhatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az álmok valóra válhatnak?

Figyelt kérdés
A barátommal kibékülésünk előtt sokx azt álmodtam h eggyüttvagyunk, éreztem ahogy hozzám ér, megcsókol. És 1x rámirt h béküljünk ki. Most van egy olyan személy az életembe akivel nagyon rég nem beszéltünk, de régebb találkozgattunk, elvoltunk. Ennek már 3 éve. Mostanában egyre gyakrabban jut eszembe, gondoltam h ez miatt lehetnek az álmok, de már egy hete nem jutott eszembe, és 2 napja róla álmodom, ugyanúgy érzem mintha minden élethű lenne, és annak ellenére h van barátom sokat gondolok rá, és nagyon akarom h velem legyen, tudom h nem lenne szabad de nemtudom irányitani az érzéseimet. Ez lehet h furi kérdés de ez is egy jel lehet?

2015. jan. 13. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja.
2015. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Töltöttkáposzta.
2015. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sebek, amik nem gyógyulnak...
2015. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem az égő csipkebokor! De azt jelenti, nem érdemled meg a barátodat!
2015. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van oka amiért ez van, nem kell szidni hogy nem érdemlem meg a barátom.
2015. jan. 13. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valóraválnának a legboldogabb ember lennék. Mert azt az egy dolgot nagyon szertném, mert nekem nincs nála fontosab.14/L.
2015. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!