Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai nőknek/lányoknak/csajokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek/lányoknak/csajoknak nem a nyáladzós romantikus fiúk kellenek? A vagány mindent bele fiúk. Ugye jól mondom?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 18:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mindig mondom, ez a világ a háborúra megérett már.
2010. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
De egyébként az a baj a romantikus srácokkal, hogy behódolnak a lánynak. Szerintem ez az egy dolog az, amit nem szabad engedni.
2010. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ez az evolúció, mindig is így volt és most is ilyen.
2010. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én az arany középutat szeretem.Nálam az a nyerő!:)

Szeretem,ha egy srác vagány,beszédes,laza,de ugyanakkor tudjon romantikus,kedves,figyelmes is lenni.A nyáladzós romantikus fiúkat már nem annyira szeretem,nem kell túlzásba esni.Néha a kevesebb több. :)

A baj csak az,hogy ilyen fiú alig,vagy egyáltalán nincs.

15/L

2010. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

nekem a vagány hapsik jönnek be, a romantikától behányok, nem tehetek róla, de tényleg nincs rá szükségem. bőven elég, ha annyira figyelmes, h az ágyban igazi nőnek érezhetem magam.


24L

2010. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Én szeretem,ha egy srác figyelmes,kedves,romantikus.:)

Jó..ne legyen ilyen tutyi-mutyi alak,deh azért nem kell eljátszani azt a hű deh majer gyereket se...Attól rosszul vagyok.Egy pasi nem lesz papucs,ha figyel a barátnőjére.Abba egyetértek,hogy ha kell,akkor viszont legyen férfi.:D:D Pl.ha olyan van(remélem nem lesz),akkor védjen be és persze az ágyba is egy férfi kell!!!:D:D

2010. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
az arany középút a tuti ;)
2010. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én nem igazán szimpatizálok a "vagány, mindent bele" fiúkkal. Vannak köztük normálisak is, akik nem szálltak el maguktól, de 100-ból talán 2 ilyen. Ellenben egy romantikus igazi úriember típustól teljesen elolvadok, csak sajnos még nem futottam össze ilyennel:S

18/L

2010. febr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én mind2-től falnak megyek....

egyszerűen férfias nem lehetnél? -.-

2010. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
egyik se jó szerintem, arany középút :) De ha már muszály valamelyik inkább legyen romantikus
2010. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!