Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha folyton találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha folyton találkoznom kell azzal aki elutasított?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, tetszett egy fiú, akit régóta ismertem, és ezt elmondtam neki, hogy ne kelljen többet látnom, és a tanulásra tudjak koncentrálni. Előre tudtam, hogy ő nem így érez, ezt meg is mondta, és rövidesen elfelejtettem a sztorit.


De mostanában néha vele kell buszoznom, és egyszer egyszer azon kapom, hogy gonosz nézéssel engem bámul, ma meg már eljutott odáig, hogy már gúnyosan vigyorogva köszön is. Én erre csak elfordultam, és nem tudom, hogy mi lenne a helyes reakció, ha még mindig tetszik, és el akarom magam zárni tőle, ezt még az is nehezíti, hogy a legjobb barátnőm lazán leáll beszélgetni a gyerekkel. Szóval mi a francot kéne csinálnom?



#fiú #megalázás #életem buszozása
2015. jan. 13. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tűrj
2015. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fejet felszegni és úgy élni mint eddig!
2015. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jok a cimkeid :D


Amugy egyszeruen nem kell figyelni ra (lesz@rni) es kesz :)

2015. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ezt neked kell feldolgozni,es ez nem a vilag vege.Megoldas:beszelgess vele,es majd egyszer eszre veszed hogy nem is olyan Jo pasi mint ahogy azt Te elkepzelted.
2015. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hihetetlen gyors válaszokat. A vele való beszélgetés nem megy, mert még a gonosz nézése is tetszik, akármilyen szánalmasan hangzik ez így, és félek, talán újra belezúgnék. Ezzel ellenben viszont valóban nem akarok siránkozó, depressziós 14 éves lenni, aki azt hiszi a világ közepe egy pasi, ő maga, meg Adele számai. Szóval lényegében mivel nekem most mindent a tanulás és a barátaim jelentenek, el akarok zárkózni a fiútól. Csakhogy a környezetem pont leszarja ezt, és belerángatnak nagyon kínos beszélgetésekbe is. Olyan teátrális meg nem akarok lenni, hogy látványosan elvonulok, hogy aztán jöjjenek utánam vigasztalni... Szóval nem tudom...
2015. jan. 13. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!