Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Összegyűlt rengeteg gond a...

Összegyűlt rengeteg gond a fejem felett, fiatal vagyok de erőtlennek érzem magam. Fóbia, depresszió, undor. Valaki?

Figyelt kérdés

Évek nóta pattanásos az arcom, a legerősebb szer sem használt, ezért abba is hagytam nem érdekelt a továbbiakban, vagy 10 félét biztos kipróbáltam és ezek csak a gyógyszerek voltak, (!) nagyon zavar és nem tudok mit csinálni vele, de ez csak egy dolog a sok közül. Depressziós is vagyok néha igaz ezt próbálom legyőzni bár ebben a vacak időben nagyon nehéz. A hangomat erőtlennek érzem, és mások is, halkan beszélek de nekem nem is tűnik fel hogy mások esetleg nem értik, nem is kiabáltam igazából szinte soha, a mérgemet sem fejezem ki.... azok csak gyűlnek belül úgyérzem. De a legrosszabb hogy társaságban nem tudok feloldódni egyáltalán, ha kimegyek az utcára mindíg azthiszem engem néznek... vagy boltban, bárhol, közösségben alig tudok megszólalni arra gondolok mi van ha hülyeséget mondok, mit gondolhatnak majd rólam?

Sokszor ki sem mozdulok itthonról, nem bírok az emberek szemébe nézni néha, volt hogy a fontos dolgaimat sem tudtam elvégezni azért mert mindig a külsőmmel illetve ezzel a fóbiával foglalkozom. Sőt a múlton rágódom ami tudom a legrosszabb, itt is a rossz emlékeken ami mégjobban lehangol. Azon gondolkozom jó lenne meghalni mert így nagyon rossz élni.


Mások szerint jól nézek ki, de az arcom miatt nem tudom elfogadni magam, hiszen mindenki azt látja bárhova is megy az ember. Néha elegem lesz ezekből és aztmondom szarok rá mások véleményére, és elfelejtek mindent, de ez ritka. Az alkohol sem igazán old fel, tehát józan maradok még ittasan is.... ez lol tudom de így van.


Kérem ne írja senki a pszichiátert meg hasonlókat, valami más kéne.


2009. okt. 18. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
márpedig vagy pszichomókus, vagy pszichiáter. a más esetleg az lehet, hogy drogozni kezdessz, vagy hogy életed végéig ilyen maradsz. ezek közül lehet választani. :)
2009. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen szakaszom, volt, hogy 5 napig ki sem tudtam menni a lakásból.Állandóan az öngyilkosság foglalkoztatott. "Szakember" nem sokat ért. Valahogy mégis kikerültem belőle, azt hiszem magamat sikerült meggyőznöm arról, hogy nálam kívül/belül sokkal hitványabb férgek gondtalanul élnek, akkor én főleg nem omolhatok össze, adok magamnak még egy esélyt. Bejött. Nem tudom ez most hasznos volt-e számodra, azért leírtam.
2009. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!