Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nőnek elég embernek lennie, de egy férfinak már istenné kell válnia, ha akar maga mellé valakit?

Figyelt kérdés
Egy nőnek a legtöbb esetben elég egy átlagos külsőt és egy elfogadható személyiséget adnia és szinte biztosan lesz valakije. Ellenben egy férfinak mintha állandóan bizonyítania kellene és ezer fokon égnie, ha barátnőt akar magának. Löknie kell a showdert és/vagy sportos testalkatúnak kell lennie és/vagy komoly egzisztenciával kell rendelkeznie és/vagy mindenre tudnia kell a megoldást, stb... A végtelenségig lehetne folytatni. Ha ő csak az előbb említett női részt produkálná, akkor semmit nem érne el, mert tizenkettő egy tucat-nak számítana. Miért van ez?

2015. jan. 13. 22:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
A nőknek nagyobb igényeik vannak...
2015. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
41%
Nem unjátok még?
2015. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
Így legalább a hozzád hasonlókat is motiválja valami arra, hogy sportoljanak és/vagy egzisztenciát építsenek és/vagy tanuljanak és/vagy bármilyen módon fejleszzék önmagukat.
2015. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 CptTomato ***** válasza:
55%

Nincs se "komoly" egzisztenciám se nem vagyok mindig udvarias, sőt néha kifejezetten bunkó... nem vagyok kidolgozott testű (bár se nem tohonya) ...

Valamiért mégis az esetek nagyrészében jó visszajelzéseket kapok a nőktől...

Félre ne érts, értem miről beszélsz...de ha egyenjogúságot akarsz keress feminista nőket, de ha konzervatívabb vagy akkor viseld el hogy több terhet kell viselned..akár az összeset.

2015. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
19%

mert a nő másodrendű sokszor egy kapcsolatban vagy az életben,egy férfi visz mindent.


de tanulj meg hazudni ha nincs másod.Jól hazudni,önmagában siker.Láthatod bárhol.

2015. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%
oké, szóval a párválasztás úgy működik, hogy neked kell felszedni a csajt (ha fiú vagy, márpedig feltételezem igen) innentől kezdve nem nehéz belegondolni, ha csaj lennél és egy nap odamenne hozzád 4 átlagos srác akkor te mi alapján döntenél? egyértelmű, hogy nekünk pasiknak lökni kell a sódert, de ezzel semmi baj, én pl full nem átlagos kinézetű vagyok, de helyén van az önbizalmam, mert jó a dumám.
2015. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Én arról beszélek, hogy egy viszonylag elfogadható szintet mindig hoztam és mégis szinte mindig nuúla volt az eredmény, csak nagyon ritkán volt siker. Ezt több ismerős srácocnál ugyanúgy történt. De ismerek olyan csajokat, akik buták, mint a tök, még csak nem is szépségek, sem egyéb extra nincs benük, mégis mindig volt valakijük.
2015. jan. 13. 23:06
 8/31 anonim ***** válasza:
34%

#8

Hozzászólásodra válaszolnék kérdező, ez pontosan így van... de ez csak a mi szegénységi bizonyítványunk...

Elegünk van a kudarcból, vagy a várakozásból, az egyedüllétből akármi, és esélyt adunk egy buta, illetve igénytelen lánynak is...


Én férfi létemre azt mondanám, hogy a nők a jobbak, inkább vannak egyedül, és várnak az igazira, mint hogy valami idiótával legyenek, vagy egy igénytelen hülye gyerekkel... Az, hogy fordítva ezek a lányok is elkelnek, akiknek az intelligenciája tényleg néha a béka segge alatt van, az csak néhány férfi szegénységi bizonyítványa... Meg talán amiatt van, hogy őket könnyebb irányítani.

2015. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Mert sajnos ez a mai világ,ilyen sz*r...mást nem lehet mint elfogadni.Soha nem volt fair az élet,mindenkinek más jut.

Én például mindig is szerettem volna naivan fiatal srácként álmodozva,hogy lehet barátnőm,meg később családról,gyerekekről is akár.Mára megtanított az élet,hogy erre esélyem sincsen.Pontosan hasonló okok miatt is,mint amit a Kérdező is említ.Meg még van jó pár...

Ezért én elkezdtem a saját világomat élni,már nem érdekelnek igazán a nők,szépen lassan beletörődöm,hogy nekem soha nem lehet még barátnőm sem.És miért?Mert nem túl jó körülmények közé születtem,és nem jó genetikával.Tehát amiről igazából egyáltalán nem is tehetek...Ez a valóság sajnos,és nyugodtan lehet vitatkozni. :)

23/F

2015. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
34%

Ilyen férfinak lenni...

Egy nő legyen az átlagos, jó kisugárzású, csettint egyet és ugrik vagy 5 srác.

Egy hasonló férfi meg már kudarcra van ítélte, foggal, körömmel megkel küzdenije még egy ilyen lányért is...

Nézd a jó oldalát, nincs terhesség, nincs menszesz, nem nagyon kel követni a divatot, és a mi férfiak között valami nézeteltérés van, csak simán leboxoljuk :D

2015. jan. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!