Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nőnek elég embernek lennie, de egy férfinak már istenné kell válnia, ha akar maga mellé valakit?

Figyelt kérdés
Egy nőnek a legtöbb esetben elég egy átlagos külsőt és egy elfogadható személyiséget adnia és szinte biztosan lesz valakije. Ellenben egy férfinak mintha állandóan bizonyítania kellene és ezer fokon égnie, ha barátnőt akar magának. Löknie kell a showdert és/vagy sportos testalkatúnak kell lennie és/vagy komoly egzisztenciával kell rendelkeznie és/vagy mindenre tudnia kell a megoldást, stb... A végtelenségig lehetne folytatni. Ha ő csak az előbb említett női részt produkálná, akkor semmit nem érne el, mert tizenkettő egy tucat-nak számítana. Miért van ez?

2015. jan. 13. 22:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Akik folyamatosan lepontoznak mindenkit, megírnák és kifejtenék, hogy miért?


KÖSZÖNÖM!

2015. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
Mert nők vagyunk és megtehetjük, b+! :D Ha már ennyire utáljátok az összeset, nem mindegy?
2015. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mi ez a dislike csata...
2015. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Ha valakinek ez a legnagyobb öröme...
2015. jan. 13. 23:25
 15/31 anonim ***** válasza:

#12

Szerintem idióta nők, akik nem így látják :D Pedig szerintem teljesen így van. Van a férfiaknál egy rész, akinek mindegy hogy buta, csúnya, ápolatlan... (Akinek nem inge ne vegye magára!!!!) Mégis ugrik az ilyen csajra is, mert ha már nincs ló jó a szamár is... Ezért van az, hogy szinte minden nő talál társat, viszont nem minden férfi talál nőt...

2015. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg erről azokat a férfiismerőseidet, akiknek bejött az élet, és van barátnőjük/feleségük. Kétlem, hogy mindegyikük görög isten lenne.
2015. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Az a nem mindegy, tisztelt 23.24-es, hogy ez nem az utálatról, hanem a tényekről szól.
2015. jan. 13. 23:31
 18/31 anonim ***** válasza:

"Mert nők vagyunk és megtehetjük, b+! :D Ha már ennyire utáljátok az összeset, nem mindegy?"


Nah, a kb. ezt lehet várni tőlük! Semmi használhatót nem tud mondani, de itt dislikeolgat! Sosem voltak és sosem lesznek ilyen helyzetben, de értékelni tud! Figyelmen kívül hagyni!

2015. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"Kérdezd meg erről azokat a férfiismerőseidet, akiknek bejött az élet, és van barátnőjük/feleségük. Kétlem, hogy mindegyikük görög isten lenne."


Ebben igazad van! Viszont nézd azt is, hogy ezeknek pénzük van! ;) Mutass példát állításodra! Nem azt mondom, hogy nincs normális nő (mert van), de nagyon kevés! Pasiból viszont úgyérzem több normális van, de több is szenved

2015. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Én sosem próbáltam olyanok felett ítélkezni, akiknek a helyzetéáben sosem voltam. Teljesen igazad van.
2015. jan. 13. 23:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!