Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » NORMÁLIS A barátom (L vagyok)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NORMÁLIS A barátom (L vagyok)?

Figyelt kérdés
Szokásává vált, ha összeveszünk, vagy megbántom ami gyakran van, (elég sértődékeny is) legyünk akárhol, fogja magát és leül a földre, onnantól bármit mondok, bármit teszek NEM KÉPES hozzám szólni, csak csöndbe van és néz ki a fejéből. Ilyenkor nagyon gyűlölöm, múltkor ezt bejátszotta a pályaudvaron.
2015. jan. 13. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
a síneken játssza meg.hahaha mekkora lenne,leül a gyerek durcásan és megérkezik a fél 6os...nagy poén de egyszeri.
2015. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 CptTomato ***** válasza:
86%

Legyen nállad mindig cumi langyos tejecskével...

Ajánlom termináld a kapcsolatot.

2015. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
20 éves.
2015. jan. 13. 23:04
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Kortol is fugg...


De amugy nagyjabol normalis mert miattad teszi..tenyleg csak nagyjabol..

2015. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 RRR ***** válasza:
77%
és miért nem hagyod ilyenkor faképnél a hülye gyereket?
2015. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
honnan a f..szomból tudjam hogy lány vagy-e? :D
2015. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

:DDDDD Mégis hány éves a barátod? Ez azért vicces.

Persze gondolom, hogy neked kellemetlen. Szerintem ez amolyan tüntetés a vitatkozás ellen.

2015. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A sertodekenyseg az egy problema lehet, ami gyenge erzelmi intelligenciara vall, de a kerdes alapjan te sem vagy az erzelmek Einstein-je, hogy finoman fogalmazzunk. Tehat talan jobb lenne, ha egyenrangu felkent kezelned annak ellenere, hogy pont ugyanolyan nevetseges, mint te. (Elvegre mind nevetsegesek vagyunk - senki sem mondhatja meg, hogy milyenek legyunk).


Szoval, ha a szeretet jatszanak a veszekedes helyett - es en ezt szorgalmaznam - akkor megszunnenek az ilyen esetek, es egyenrangu felkent tudnatok kezelni egymast.

2015. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom helyes, ha már ilyes idióta te meg vele vagy.
2015. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, egy férfi eleve ne legyen sértődékeny.

Amit viszont én is csak szép lassan tanultam meg, hogy ha csajok felkapják a vizet, akkor igénylik hogy vitatkozzanak velük (a vitát persze szeretik "megnyerni"), az idegesíti őket a legjobban ha olyankor amikor kiakadnak csak nyugisan mosolyogva hallgatják őket, vagy egyszerűen otthagyják őket (nekem ez lenne a valós alaptermészetem), mert hogy ezzel őket hülyének nézzük.

2015. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!