Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek egyes ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek egyes ferfiak ennyire bunkok?

Figyelt kérdés

Beszelgetek 1 pasival, 3x megmondtam neki, hogy nekem nem lesz tobb baratnal, erre elkezd bunkozni, hogy en meg egy kislany vagyok, szaladjak csak olyan ferfiak utan, akik eszre se vesznek...

Mar nem azert, de miert randizzak egy olyannal, aki kicsit se fog meg, odivatu, szanalmas pasi, akinek amint olyat mondanak, ami nem tetszik neki sertegeti a masikat.

arrol nem is beszelve, hogy akarhanyszor megmondom neki, hogy engem nem erdekel a bunkozas mellett az a valasz, hogy majd meglatogat engem, meg fog valtozni a velemenyem...

22L


2015. jan. 14. 09:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%

Én is bunkó lennék veled, ha te meg lekezelő.

írtad, hogy szánalmasnak tartod, valószínűleg ez le is jött a viselkedéseden. Csak azért mert ódivatú valaki, miért lenne szánalmas?

2015. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
beteg... hagyd rá. ne válaszolj neki!
2015. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy meg köszi az általánosítást.

Én például nem vagyok bunkó (mondjuk nem is vesznek észre a csajok)

2015. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
48%

Na uraim,itt dölt meg az a méltán híresztelt állítás,miszerint minden nőnek a bunkó pasik kellenek!


kérdező!Hagyd a francba ezt a srácot!nagyon éretlen még,akinek minden nő rib @ncnak számít,aki nem vele fekszik le!

2015. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Azert szanalmas, mert akarhanyszor amikor elhiv randira, megmondom neki, hogy en ugy tekintek ra, mint egy baratra, erre elkezd velem bunkozni.

A masik reszere,miszerint lekezeloen beszelek vele, inkabb nem is valaszolok, csak annyit, hogy te lehet, hogy igy viselkedsz, en nem!

2015. jan. 14. 09:47
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Akkor mi a pö.csért beszélgetsz vele, ha látod ,hogy ő csak azért akar veled lenni ,mert bejössz neki??
2015. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves 3.ha tudnal szoveget ertelmezni, rajonnel, hogy az, hogy EGYES FERFIAK nem az osszes ferfit foglalja magaba!
2015. jan. 14. 09:48
 8/25 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele, ezzel megkönnyíted mindkettőtök életét.
2015. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mert folyamatosan smsekkel, uzenetekkel bombaz, hogy jo velem beszelgetni, es hogy unatkozik, beszelgessunk...
2015. jan. 14. 09:50
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
A lányoktól tanultuk.
2015. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!