Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek egyes ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek egyes ferfiak ennyire bunkok?

Figyelt kérdés

Beszelgetek 1 pasival, 3x megmondtam neki, hogy nekem nem lesz tobb baratnal, erre elkezd bunkozni, hogy en meg egy kislany vagyok, szaladjak csak olyan ferfiak utan, akik eszre se vesznek...

Mar nem azert, de miert randizzak egy olyannal, aki kicsit se fog meg, odivatu, szanalmas pasi, akinek amint olyat mondanak, ami nem tetszik neki sertegeti a masikat.

arrol nem is beszelve, hogy akarhanyszor megmondom neki, hogy engem nem erdekel a bunkozas mellett az a valasz, hogy majd meglatogat engem, meg fog valtozni a velemenyem...

22L


2015. jan. 14. 09:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy pszichopata. Lehet megerőszakol majd, szerezz be egy puskát.
2015. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%

1. Bunkón írsz róla te is.

2. Nem is értem minek beszélgetsz vele, ha ilyen véleménnyel vagy róla.

3. Elég Gáz tőle, hogy nem tudja mi az a NEM.

4. Tényleg elég hülye, ha elkezd veled bunkózni elutasítás után.

5. Ha ilyen a stílusod mint itt a kérdésben akkor szerintem összeilletek.

2015. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

"Azert szanalmas, mert akarhanyszor amikor elhiv randira, megmondom neki, hogy en ugy tekintek ra, mint egy baratra, erre elkezd velem bunkozni."


Eleve ha nem alakul ki semmi benned a másik felé, akkor nem kell tovább randizgatni vele. Nyilvánvalóan a ki randizni hív, az nem egy lány havert akar, mert az hű, de jó, hanem barátnőt.

Igen, előfordul, hogy sértetten reagál, mert már beleélte magát valami többe, vagy sérti az önérzetét, hogy nem jött össze. Na, olyankor meg pláne nem kell erőltetni a barátságot, nem kell tartani vele a kapcsolatot, találkozgatni, sms-ezgetni, stb.

2015. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
11%
Minek adod alá lovat? Pláne ha bunkó. Minek mész el vele randikra, minek válaszolsz az sms-eire, minek beszélgetsz vele egyáltalán, ha tudod, hogy ő többet akar. Ja, gondolom, mikor unatkozol, olyankor jól jön egy kis beszélgetés.
2015. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudtok olvasni? Nem is írta, hogy randizott vele! Tanuljatok már meg értelmezni
2015. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Minek válaszolsz az sms-eire, minek beszélgetsz vele egyáltalán, ha tudod, hogy ő többet akar. Ja, gondolom, mikor unatkozol, olyankor jól jön egy kis beszélgetés.

+1

2015. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem mentem vele soha randizni! Miert irok vissza neki? azert, mert ha nem irok neki, kepes 10 smst irni aznap, hogy mi bajom van...
2015. jan. 14. 11:21
 18/25 anonim ***** válasza:
ódivatú, a leghárdkórabb kifogás miért nem kell egy pasi :D
2015. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen pasi az, aki galambokkal pozol, igenytelen, nagytatas ruhakat hord...
2015. jan. 14. 11:54
 20/25 anonim ***** válasza:
az csakis sz@rember lehet, igen... :P
2015. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!