Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25f hogy találják magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25f hogy találják magamnak idősebb nőt csak szexre?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 12:20
 1/7 anonim válasza:
Szexpartner kereső pl a neten
2015. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de ott általában fizetni kell a szolgáltatásértékének az meg elveszett az egész varázsát
2015. jan. 14. 15:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Okos telo így ir
2015. jan. 14. 15:10
 4/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Akkor szedj fel egy no"t,es bezeld meg vele gogy neked rendszeres szexpartner kell.
2015. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon hasznos volt nekem h nem jutott eszembe.
2015. jan. 14. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Az idősebb nők általában a biztos dolgot keresik már a férfiakban, a stabilitást (tehát kész ház, pénz). Érzik már, hogy ketyeg az óra ezért családot szeretnének meg gyereket nehogy kifussanak az időből.

Én is vonzónak találom az idősebb korosztályt ebben szerintem nincs semmi szégyellnivaló.

Sajnos a kérdésedre nem tudok más választ adni, ha tudnék, akkor valószínűleg most nem a gép előtt ülnék. :D 25F

2015. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem csak idősebb nö kell hanem idős nő is szóval egy ilyen 50-55-ig. valószínű h anya komplexusom van és ezért :)
2015. jan. 17. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!