Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élnek ilyen álomvilagban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élnek ilyen álomvilagban 20 év körüli, egyetemista lányok?

Figyelt kérdés

Az ilyen lányismerőseim egyik fele érett, a masik meg valami abszolút álomvilagban él.

Úgy erzik hogy alanyi jogon jar nekik egy olyan pasi aki egyszerre népszerű,macso,kedves,udvarias,kemeny,romantikus,izmos, 6-fele sporthoz ert,penze is van meg emellett titkosugynok,vampir es ambróziat pisil es unikornison lovagol amikor éppen nem a 6.diplomajat védi.

A szexualitasrol alkotott kepük pedig a Szurke 50 arnyalatan alapul.

Nem adnak jeleket a fiúknak,a kevesse vonzó jelentkezőket minősíthetetlen stílussal küldik el az érmelleki kékhalálba,aztan nyafognak hogy senki se akarja őket "meghódítani".


Akit felvettek egyetemre es mar a felnőttkorba lépett az hogy lehet ennyire gyerekes? És elég sok ilyet ismerek..:/

20/F


2015. jan. 15. 21:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
Szebbé tetted az estém :') Ezen jót derültem :D
2015. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%
24 vagyok, és lány, de egyetértek. :D Ezért barátkozok én pasikkal. :D
2015. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
6%
Próbáltad már lenyomni a torkukon azt a piros pirulát?
2015. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
49%
Ez hiányzott még a napomból, köszönöm! :DDDD
2015. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 CptTomato ***** válasza:
16%

A tökéletességre való törekvés/vágy mért ekkora gond... te is lehetsz ilyen pasi... és akkor megkapod az ilyen nőket.... ennyi.


F/27

2015. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
68%
Rossz csajoknál próbálkozol, engem mikor elküldenek akkor se bunkó módon.
2015. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
11%
Le kell őket szarni. :D Ott vannak a tini lányok, na meg a 25 felettiek, ha valaki arra vágyik.
2015. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen ez a mai (de)generáció. Én is egyetemista vagyok.

Még jó hogy velem nem állnak szóba se, az egyetemista csajok, szal fogalmam sincs milyenek. Köszi, hogy leírtad! :D

2015. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez 8 éve is így volt. 20 éves lányok 28-30 éves vállalkozó Saabos ügyvéd srácra hajtottak.

a 20-22 éves kolis srácokon pedig átnéztek.

Majd adják lentebb, amikor kézbe a diploma. Amikor besétálnak egy munkahelyre utolsó lábtörlőnek... Ha szerencséjük van, és felveszik...

2015. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a lányok koppani fognak a nagyvilágban, amikor majd rájönnek hogy nincsen tökéletes pasi. Jó hogy még csak ez az igény és nem 40 milliós budai lakás, német autó ami új, drága éttermek, ruhák stb.
2015. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!