Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha még össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha még össze se jöttünk, de már elhanyagolva érzem magam?

Figyelt kérdés

Kialakuló kapcsolatról van szó. A srác már az elején tisztázta, hogy nem sok szabad ideje van, de akkor még annyira nem érdekelt a dolog, csak meghúztam a vállamat és annyit mondtam rá, hogy oké. Most már viszont kicsit kezdek bekattani, pedig még össze se jöttünk. Félreértés ne essék, én nem akarom korlátozni vagy valami,de nem tudom ezt igy meddig lehet bírni. Egy héten max. egyszer találkozunk, Facebookon meg egyéb helyeken meg alig beszélünk.

19/L


2015. jan. 15. 21:58
 1/7 anonim válasza:
Ha már most nem foglalkozik veled akkor mi lesz amikor összejöttök? Szerintem nem érdemes vele kezdened..
2015. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom. A srác nem akar téged ténylegesen, csak játszadozik a gondolattal, de azt se komolyan. Ha előre leszögezi, hogy nincs sok ideje, akkor ez van. Én a helyedben nem fektetnék bele semmi energiát. Ismerj meg inkább egy normális srácot. Én egyetemet végzek, mellette melózok rengeteget, mégis ha van valakim (volt), akkor annyi időt tudok rá szakítani, amennyit csak akarok. szerintem ezen gondolkodj el. 22/F
2015. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is olyan fiú vagyok, akinek alig van szabadideje. A suli, zenekar, meg egyéb zenei meló miatt, amit azért csinálok, hogy legyen pénzem szinte semmi szabadidőm sincs. Viszont van barátnőm, és amikor csak tehetem, kommunikálok vele. Ő megérti, hogy nem tudok 0-24-ben facebookon lenni, messengerből nem szeretek irkálni, és lehet, hogy épp órákig nem válaszolok, se ott, se üzenetre, viszont naponta többször felhívom egy 10-15 percre, amikor épp van egy kis időm. Mi is hetente egyszer, nagyritkán kétszer (vagy egyszer, két napra) találkozunk, mivel messzebb élünk egymástól. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy ha mindkét félben megvan a kellő motiváció, működhet így is a dolog. :) Beszéld meg vele, hogy te szeretnéd, ha többet kommunikálnátok, viszont próbáld megérteni, hogy a saját dolgaival is kell foglalkoznia. Ha akar, úgyis szán rád majd időt. Ne félj kimondani neki, hogy mi a bajod! Máskülönben honnan tudná? Nekünk férfiaknak néha nem egyértelmű, hogy mik az igényeitek. :)

20F

2015. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Azt azert szogezzuk le hogy az elozo valaszolok nem biztos hogy hasonlo helyzetben vannak a kiszemdlted.

En is ugyan ilyen helyzetben voltam 3 lannyal az elmult evben. Nem kerestem oket csak ugy egymasba futottunk beszelgettunk es akartam hogy legyen tobb de egyszerre megsem.

Amikor mar eteztem is irantuk kicsit komolyabban kihatraltam mert nem akarok ugy belemenni egy kapcsolatba hogy tudom nem biztos hogy boldog lenne mert nem szanok ra eleg idot.Rosszab esetbe megcsal mert nem foglalkozok vele vagy szakitsunk emiatt mert akkor egуertelmu hogy az en saram es nagyon szarul esne :P mind 3 csajt nehez volt elfelejteni.Nekem is pont olyan szar volt mint nekik hogy mellozom oket epp amikor beindult volna valami :S a 4. Lany nal tartok de egy par hete mar vele se beszeltem es a baratnoitol tudom h rosszul esil neki :P 19/F

2015. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

22:38-as vagyok

Csak érdekelne, hogy miért nem kerested a csajokat? :) Pedig tudod, hogy rosszul esik nekik, ennek ellenére mégsem keresed őket. Gondolom tetszettek is. Nem voltál biztos benne, hogy akarsz velük valamit, vagy? Tényleg érdekelne! :D

2015. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért engem érdekelne,hogy ennek az utolsó válaszolónak 19 évesen mi olyan őrült fontos az életében hogy nem ér rá semmire? =D
2015. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

6. Iskola mellet dolgozom mert devizahiteles jelzalog van a hazon es az baromi fontos hogy lenyen hol laknom

5. Azert nem kerestem mert nem vagyok benne biztos hogy vallalni tudnam ahogy ezt le is irtam. Es igen megtetszettek es egyszeruen kezdett lenni koztunk valami...

2015. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!