Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok! Mit tehetnék?

Szerelmes vagyok! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
5 éve tetszik egy fiú, de neki más tetszett a másik osztályból... Engem levegőnek nézett azt sem tudta, hogy létezem... Ám most 5 osztály félévében egymás mellé ültetett minket az osztályfőnök.... Eleinte ha ránéztem zavarba jöttem mindig de 4. Osztály végén egy orán a tanár mindenkit meg kérdezett ki tettszik neki én őt mondtam... Most mellette ülök és megtettszett neki egy másik lány.... Én szeretem de nemérdeklem a haverja szerelmes belém én meg a legjobb barátnője lettem abba csajba akibe szerelmes és most minden bajom van :(( én nem tudom kit szeretek össze zavartak... :$$

2014. aug. 8. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Most már semmit!
2014. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez aztán elég bonyolult szituáció, az biztos. Szerintem próbálj meg más srácokkal ismerkedni, vagy keress valami új hobbit, amivel lefoglalod magad, aztán majdcsak elfelejted őt.

Egyébként - bocsi, az offért, de - ez egy kicsit sokkolt: "egy órán a tanár mindenkit meg kérdezett ki tetszik neki". Ezt meg hogy? Mi köze hozzá? Miért csinálta? Ezzel titeket hozott tök kellemetlen helyzetbe, nem értem, mi volt a célja. Vagy ennek volt valami előzménye?

2014. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*megkérdezett
2014. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
:D milyen tanár az aki megkérdez az osztályból mindenkit hogy ki tetszik neki:DDD és amúgy a többiek is igazat mondtak mármint megmondták hogy ténylegesen ki tetszik nekik?? És ha valaki nem akarta elárulni akkor mi volt? xDD
2014. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!