Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti ezt, hogy oldjátok meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezt, hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Megyek úszni hamarosan és van több szőrbenövésem bikinivonalban. Mit lehet ez ellen tenni? Nagyon feltűnő és ronda..

Köszi a válaszokat!:)



2015. jan. 16. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Tépkedd ki szemöldökcsipesszel.
2015. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még ahhoz is túl rövid..
2015. jan. 16. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs jobb megoldás, én is szemöldökcsipesszel szoktam kitépdesni. Gyűlöletes egy dolog -.-
2015. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megpróbálom kinyomni, levakarni a tetejét, hogy egy picit kiálljon legalább, aztán szemöldök csipesszel kitépem.
2015. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mar eleg idos vagy hozza akkor gyantazd ha meg nem akkor kis rovidgatyas furdoruhat vegyel fel. Ha meg nagyon fiatal vagy v gyerekes akk szoknyasat.
2015. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!