Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? 21N

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok szingli, előtte 2 évig együtt voltam exemmel... Illetve szakítás után megismertem egy srácot, de nem lett belőle semmi komoly mert nem lett részéről mélyebb az érzelmi oldal (részemről igen). Azóta egyedül vagyok és folyton mindenki kérdezget és értetlenül néz rám, hogy miért nincs senkim... Családtagok, munkatársak, barátok de még a visszajáró vendégeim is... Tényleg ennyire ciki vagy gáz vagy kiábrándító vagy nem is tudom micsoda, hogy 21 évesen nem akarok csak azért együttlenni valakivel, hogy "legyen"? Nem arról van szó, viszonylag sok jelentkező volna, aki többet es komolyabban szeretne, de ha ez nem kölcsönös, akkor miért kéne összejönnöm bárkivel is?
2015. jan. 18. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

"de még a visszajáró vendégeim is..."



Kicsi az esélye, a szövegkörnyezetből, hogy ezt úgy értsd mintha k... lennél. De azért mégis milyen vendégek ?


Nincs veled semmi baj, 21 évesen fiatal vagy, ha komoly kapcsolatot szeretnél azt keress, mással meg ne foglalkozz.

2015. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kereskedelemben dolgozom, de koszi a feltetelezest:)
2015. jan. 18. 11:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Szted milyenek a visszatérő vendégek? pl fodrász, kozmetikus.. ilyenekre nem gondolsz? csak egyből a kur vára? ennyi eszed van első :D
2015. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, végre egy normális nő aki ne áll be a ribizli sorba annak ellenére hogy a világ ezt tartaná természetesnek!

Minden tiszteletem, egyáltalán nem muszáj járni valakivel csak azért hogy a fészbúkon ki lehessen írni: "kapcsolatban". Várd meg a kölcsönös szerelmet hidd el jönni fog az:)

24 F

2015. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyenre gondoltam, de gyakorin sose lehet tudni. Így megkérdeztem.
2015. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztosan szép vagy és azért csodálkoznak, ha egyedül vagy.
2015. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Négy egész hónapja? Hihetetlen, mik vannak...
2015. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én ugyan így vagyok mint te, mindenki azt kérdezgeti, hogy mi a helyzet a csajokkal? Mikor nősülsz már? És én is eztérzem mint te, hogy szinte ciki ez az állapot. De ha egyszer nem találok egy normális csajt, az sztem nem az én hibám. 26/F
2015. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg nekik, hogy 726 kritériumból álló listád van, és aki akár egynek nem felel meg, az esélytelen. Megteheted, mert egy 21 éves lányra akkor is 1000 jelentkező akad, ha bányarém. Átlagos kinézet esetén ez a szám 1 millió, szép lánynál 10 millió.
2015. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"De ha egyszer nem találok egy normális csajt, az sztem nem az én hibám. "

Hiába is hitegeted magad, béna lúzer vagy! Mi az hogy nem találsz? Csak egy szerencsétlen vagy! Pl. a kérdező is totál normálisnak tűnik és még akad egy jó pár!


Egy csajnál nem gáz, sőt egyre jellemzőbb hogy a csajok szinglik.

Akik kérdezgetnek azok rohadtul nem csinos 21 éves csajok, hanem olyanok akik már nem kellenének senkinek és nincs jobb dolguk mint más magánéletével foglalkozni mert a sajátjuk üres! Ennyit erről.

2015. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!