Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? 21N

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok szingli, előtte 2 évig együtt voltam exemmel... Illetve szakítás után megismertem egy srácot, de nem lett belőle semmi komoly mert nem lett részéről mélyebb az érzelmi oldal (részemről igen). Azóta egyedül vagyok és folyton mindenki kérdezget és értetlenül néz rám, hogy miért nincs senkim... Családtagok, munkatársak, barátok de még a visszajáró vendégeim is... Tényleg ennyire ciki vagy gáz vagy kiábrándító vagy nem is tudom micsoda, hogy 21 évesen nem akarok csak azért együttlenni valakivel, hogy "legyen"? Nem arról van szó, viszonylag sok jelentkező volna, aki többet es komolyabban szeretne, de ha ez nem kölcsönös, akkor miért kéne összejönnöm bárkivel is?
2015. jan. 18. 11:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, azért csodálkoznak mert valószínűleg csinos és fiatal lány vagy. Az ilyeneknél sorban állnak a pasik, szóval ilyen hosszú ideig egyáltalán nem jellemző hogy egyedül szoktak lenni. Ha csak szándékosan nem akarnak senkit, vagy a végtelenségig válogatósak. Egyik se túl normális szerintem.

34f

2015. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem te is érzed, hogy nem veled van a baj.
2015. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!