Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogy egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy egy idegen fiuval jottem haza ejjel?

Figyelt kérdés
Kicsit gaznak ereztem reggel ot kiengedni a szuleim elott..
2015. jan. 18. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak egy kicsit gaz..
2015. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha Katának hívnak akkor nem. :)
2015. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy, és milyen kultúrális környezetben élsz.
2015. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok, es hat, normalis csaladom van
2015. jan. 18. 12:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kicsit hanem nagyon gáz 17 évesen.
2015. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amikor hazavitted miért nem gondoltál ilyesmire?
2015. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát figyelj...ha ők nem baszcsiztak le érte, akkor ne görcsöld túl a dolgot, bár lehet célszerűbb lenne olyankor csinálni az ilyesmit, amikor a szülők nem alszanak otthon (már ha vannak ilyen esetek).

Én pl. évekig jártam az első barátommal, aztán mikor vége lett, jó ideig nem volt senki, és egyszer úgy alakult, hogy én nem mentem haza a buliból...18db nem fogadott hívásom volt, majd hazaállítottam, leültettem őket, és elmagyaráztam, hogy oké igazuk van, írhattam volna egy sms-t, hogy nem alszom otthon, de 23 éves vagyok és azt gondolom, ha előfordul ilyesmi, akkor előfordul, pont, és nem szeretnék miatta magyarázkodni, de ha ilyen lesz, írok sms-t, hogy ne aggódjanak...megértették, elfogadták, és sosem volt többet ebből probléma...mondjuk 5 éve már nem is lakom otthon, másik városban élek, így végképp nem tartozom elszámolással senkinek, csak saját magamnak...:)

2015. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Felig-meddig berugva nem gondoltam erre, talan ez ertheto :D
2015. jan. 18. 12:11
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó voltam, most látom, hogy még csak 17 éves vagy...hát így azért nem frankó...!!!! Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy egy éjszakás viszonyokat bonyolíts...mert még egy normális, szerelmi kapcsolatban, ha ott alszik a párod, rendben van az oké, de ez, így ebben a formában háááát...gáz.
2015. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az, de ha neked ez jó...
2015. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!