Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen? Érdemes ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Érdemes ebben reménykednem?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve...Vágyok egy olyan férfira, aki úgymond a "megmentőm" lenne. (ennek a háttere, hogy borzasztó a családom, minden nap egy szenvedés, amit itt kell eltöltenem, de ugyebár nincs hova mennem. Mindennapos ordibálások, veszekedések, apám alkoholista...stb) Szeretnék ebből a környezetből kiszakadni, de egyedül nehéz. Abban reménykedem, hogy egyszer találkozok valakivel, aki megszeretne, és esetleg segíteni abban, hogy innen elmehessek és új életet kezdhessünk együtt. Én ezt nem érdekből szeretném:( Csak szükségem lenne tényleg egy fajta megmentésre!:( Gondolom sok hozzám hasonló magányos ember van, de én egyedül már nem bírom!! 19/L
2013. szept. 13. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondoltál már munkára és albérletre?
2013. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még idén fogok érettségizni, de ilyen környezetben tanulni is nehéz, bár matekon kívül minden tantárgyból 5ös vagyok, így kéttannyelvű osztályban is állom a sarat... Tovább szeretnék tanulni is, de arra sincs sok esélyem ilyen családi háttérrel.
2013. szept. 13. 23:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha Magyarországon lennék,akkor még el is gondolkoznék rajta,de még csak képet se látni rólad,meg semmi info,csak a korod.Sajnálatos,hogy egy ilyen fiatal lánynak így kell felnőnie.Én szívesen lennék egy ilyen lány megmentője,csak sajna térben nem vagyok jó helyen.

25/F

2013. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyan ez van velem, minden nap megy az ordibálás meg stb.. nekem is kezd elegem lenni de próbálom kizárni és nem gondolni bele hogy utálnak.
2013. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
most komolyan innen ne várj semmi jóra, nem tudom mi értelme a kérdésednek, gondolom ki vagy bukva (mint ma este oly sokan vmiért). ne mutass gyengeséget, ezzel csak szánalmat váltasz ki az emberekből és könnyen kihasználhatóvá válsz. koncentrálj az érettségire!
2013. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig a legjobb amit tehetsz ha kollégiumban, akár hitellel is tanulsz. Egy férfi mindig leléphet.
2013. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát mintha csak az én helyzetemet írtad volna le tényleg.Ugyanígy nálunk is ezek mennek itthon,folytonos veszekedések apám alkoholista és hasonlók.Én sem bírom már így egyedül,de már nagyon régóta érzek így,szóval megértem.Ebből én is szeretnék már régóta kiszakadni csak nehéz nagyon egyedül így neki fogni a világnak.Bár én már egyetemista vagyok,így is ugyanolyan nehéz vagy még nehezebb mint volt minden szempontból.Reménykedhetsz szerintem benne nyugodtan,hiszen vannak még normális,megértő srácok csak őket nehéz megtalálni. :)

22/F

2013. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. szept. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves vagy 3-as válaszoló!:) Már csak az, hogy ilyen megértő kommentet írtál, jobb kedvre derítettél... Én nem ismerkedés céljából írtam ki ezt, csak valami reménysugarat szerettem volna kapni, mert már alig van erőm kitartani. Azt se tudom, hogy ide hogy kell képet feltölteni, de ha tudnám se mernék kitenni, mert szégyenlem a helyzetem, és Kecskeméti lévén tudom, hogy sokan vannak itt, esetleg felismernének,amit nem szeretnék, mert kívülről egyáltalán nem mutatom, hogy ilyen siralmas helyzetben vagyok... Kívülről mindenki más gondol rólam, kép alapján is már jönne le nektek!:)

5-ös teljesen igazad van, tényleg szánalmat váltok ki ezzel. Volt, hogy összejöttem egy fiúval és mikor megtudta, hogy milyen a családom rögtön szakítani akart velem, mert hogy ő sose gondolta volna, hogy a barátnőjének ilyen idegbeteg családja lesz. Pedig nem is tudja, milyen nehéz volt nekem elmondani az egészet, végül 4 évig voltunk együtt,de minden nagyobb családi veszekedésnél(amihez nekem közöm nem volt) el akart hagyni, és mindig kijelentette, hogy tőle ne várjak megoldást. Nem is vártam.

Kedves utolsó, sajnálom, hogy te is ilyen helyzetben vagy/voltál, de gratulálok, hogy már egyetemen vagy. Mit nem adnék azért, hogy én is ott tartsak.:)

Tudom, hogy ez nem egy ismerkedős oldal,de ha valaki ugyanilyen helyzetben van, szívesen felvenném a kapcsolatot vele.

2013. szept. 13. 23:30
 10/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok :)

Örülök,hogy jobb kedvre tudtalak deríteni,tudom,milyen lehet a helyzeted.Nekem nem ilyesmi a családom,de voltak hasonlóságok,de azok még egy régi korszakban voltak.Ilyenkor a legjobb,ha van egy ember aki megérti a problémádat,és ki tudod vele beszélni,és akkor már könnyebb lesz továbblépned.Ha gondolod privátban folytathatjuk...Ha társkeresés,ha nem :)

2013. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!