Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és a káromkodás-fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és a káromkodás-fiúk, mit gondoltok a témáról?

Figyelt kérdés
Én nagyon-nagyon ritkán káromkodom, a basszus szó gyakran elhangzik a számból, de az nem hiszem, hogy erős szitokszó lenne, ezen kívül mást nem is nagyon használok, ha mégis, akkor csak nagyon indokolt esetben, és akkor is belepirulok, és csak nehezen, esetleg elfojtva mondom ki. :D Valahogy nem vagyok rá képes, de a múltkor hallottam, ahogy egy hozzám hasonlóan (eddig) keveset káromkodó lány használja a g..i szót. :O Soha nem tudnám kimondani, szerintem a legszörnyübb szitokszó az összes közül.
2015. jan. 18. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Senkinek sem kéne.
2015. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szarni bele.
2015. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Hát szerintem az se jó ha egyáltalán nem káromodik, de az se ha sokszor. Néha,néha amikor én is káromkodnák vagy valami olyan történik oké.De azért azt is nőiesen :)
2015. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg fog verni az isten.
2015. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért nyilván nem jó, ha káromkodik, mint a kocsis, de ennyire galamblelkű se legyen. Mellettem megőrülnél, rettentő mocskosan tudok beszélni.
2015. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Mi a csúnya a gimi szóban? :O A gimnázium rövidítése.
2015. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor többet kéne káromkodnom?

Ebgem nem zavar, ha más káromkodik, csak ha ezt úgy teszi, hogy minden 2-3. szava szitkozódás.

2015. jan. 18. 15:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan vagyok, mint te csak lányban. Én sem szeretem a káromkodást, általában akkor szoktam, ha egyedül vagyok. Ha valaki kicsit többet káromkodik függ az is, hogyan teszi. Volt olyan barátom, aki sokat káromkodott, de eskü jól állt neki megnevettetett, hogy mesél egy sztorit és bele-bele tesz néhány csúnyaszót. De ha valaki undorító módon, főleg, ha hangosan teszi kiabálva, az a falra tud kergetni.
2015. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4 Eressz le haver, és dobd ki az ablakon a gender-sztereotípiáidat, jó? Senki nem kíváncsi rá.


Kérdező, aki káromkodik, azt mondják egyes szociológusok, őszintébbek. Ráadádsul bizonyított tény, hogy segít a fájdalom/idegesség levezetésében. Nem véletlen mutatja be a magyar nyelv sokszínűségét és kreatív szókapcsolatait a legtöbb ember, ha belerúg az asztal szélébe, kisujjal.


Nekem személy szerint semmi problémám a káromkodással, de mindenki érzi, mikor helyénvaló és mikor esik át valaki a ló túloldalára. Nem kell galamblelkűnek lenni, és ennek köze sincs a nőiességhez.

2015. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2015. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!