Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz a mondás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz a mondás hogy részeg ember mondja ki a valós érzéseit?!

Figyelt kérdés

A történet hosszú de megpróbálom röviden:

van barátom 6 éve , és 2 éve nagyon tetszek egy fiúnak és most már ott tart a dolog, hogy választanom kell hogy kit szertnék, a másik fiú teljesen belém szeretett. Azt érzem én is hogy én is többet érzek iránta a bartátságnál jóval...de a barátomat is szeretem( de lehet, hogy már csak mint embert)..és dilemmázok hogy kit válasszak..de amint iszok egy kortyot buliba vagy valahol akkor már csak az van bennem hogy nekem csak is a másik pasi kell és senki más...ez miért van így?(a lényeget próbáltam leírni bár oldalakat tudnék írni a történetről..Köszönöm előre is a válaszokat!



2015. jan. 20. 07:28
1 2
 11/13 PearlDiver ***** válasza:
A barátod nem törődik veled önként?
2015. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindig az van hogy elmondom neki hogy ez így nem jó hogy nem foglalkozik velem csak vagyunk egymás mellett ő meg csak gépezik és nekem ez így nem jó és kevés...meg h csináljunk programokat stb és miután szoltam akkor ugy is van egy darabig... Most épp megin jó minden csak meddig!?!?
2015. jan. 21. 09:33
 13/13 anonim válasza:
Igen IGAZ ! Nem a részeg, mert az beszélni sem tud, nem gondolkodni ! De a kellően spicces, sokkal könnyebben kimondja az érzéseit. Felszabadultabb lesz és megszűnnek a gátlásai,nem gondol arra, hogy megbánt valakit, hanem elmondja amit érez. Magamról is tudom, meg volt ilyen esetem, mikor nekem is elárulta a haverom az érzéseit, ittasan.(amit évekig nem mondott józanul )
2017. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!