Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógor az útban, hogy tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sógor az útban, hogy tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy csaj akivel nagyon jóban vagyunk, és kezd alakulni valami köztünk.

És nekem van egy sógorom, aki jóban van a lány szüleivel, és állandóan olyanokat mond rólam amiket nem kéne, voltak rossz húzásaim, és azt ő még megcsavarja, és nem értettem, hogy a szülei miért néznek rám így, de most már tudom, a hátam mögött elmond mindennek nekik, és így olyannak állít be ami egyáltalán nem igaz, és állandóan nekem kell bizonygatnom az igazamat, mit csináljak, hogyan tovább?

Miért csinálhatja ? nem értem az egészet, eddig azt hittem,hogy megbízhatok benne, de....


2015. jan. 20. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el te minden rossz húzásodat nekik. Jobb ha tőled tudják meg, előbb-utóbb úgyis minden kiderül
2015. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem, mert egyáltalán nem rájuk tartozik, család dolgok,magánügy,és én nem szeretném ezeket elmondani, és ő elmondja, már mondtam neki,hogy kussoljon, de nem..
2015. jan. 20. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig, ha komolyak a szándékaid akkor szerintem nem éri meg titkolózni akármi is az.
2015. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:
Ha a lányt magát nem tudja félrevezetni, akkor nyert ügyed van, mivel a szülei hosszú távon neki fognak hinni, ha látják hogy tiszteled és boldoggá teszed.
2015. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!