Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az a lány, aki szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az a lány, aki szívesen barátkozna egy 23 éves fiúval? A kérdés nem társkeresés céljából íródott. Olvasd tovább lent!

Figyelt kérdés

Nem barátkoztam még igazán lányokkal / nőkkel, ezért kíváncsi vagyok, milyen lehet egy férfi és nő barátság. Férfiak között az ember mindig a keményebb oldalát mutatja, nem lehet bármiről beszélgetni.

Tudom, ez nem egy "ismerkedős" oldal, de ha valaki úgy gondolja...


2015. jan. 18. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szívesen barátkozok :)

17L

2015. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Férfiak között az ember mindig a keményebb oldalát mutatja, nem lehet bármiről beszélgetni. "


te ilyen emberek közt is nőttel fel, vagy csak mondod, mert ez ilyen sablon szöveg? Könyörgöm,,, persze vannak kemény csávók akik kiröhögnek ha sírs stb... de azért hagyjuk már,, manapság aztán főleg van több aki urvára nem ilyen, csak rá kell nézni egyesekre és abból rájössz, és van aki meg nem ránézésre hanem alapból nem ilyen azt ennyi..


Szóval nem minden fiú valami nagyszájú kemény gyerek

2015. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!