Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom nem bizik benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nem bizik benne mert beszelgettem vkivel?

Figyelt kérdés

Vmelxik nap megnezte a baratom mellettem a fb beszelgeteseimet es regebbiek decemberben talalt egy sracot aki irt, hogy miujsag en meg visszairtam, aranyosan irt elsutott egy nyomorekbokot is amit megkoszontem de azon kivul egy hagyomanyos beszelgetes volt. Volt meg 1 db ilyen gyerek akivel azt beszeltem hol van a varosban jo konditerem. A baratom erre ideges lett, nem bizik meg bennem ilyen a

Szempontbol mert azt mondja, mit jopofaskodok en tt barkivel . Hozzatennem az elso sracot korabbrol ismertem joban voltam vele, nem szoktam vele beszelgetni... Meg ezt meg is ertem, h idges lett, jo lehet en sem orulnek neki ha mas "haveri" csajaival beszelgetne de nem csinalnek belole ekkora problemat nekem a legjobb baratom is fiu. Iden sertnek tovabbtanulmi mas varosban, es o egyenrangunak tartja azt, hogy biztos felre megyek... en meg mondtam neki, hogy nehogy egy szitre emeljen mar egy szimpla beszelgetest egy felrebaszassal...... mit tehetnek amivel megbizhatna bennem 100%ig? Nem ertek egyet teljesen az o velemenyevel, de valtoztatok, h megbizzon bennem teljesen...18l


2015. jan. 21. 09:32
 1/4 A kérdező kommentje:
A fogalmazasom is nyomorult ne haragudjatok.....
2015. jan. 21. 09:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem bízik, a barátod egy féltékeny barom te pedig jó kutya vagy.
2015. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem vészes, pedig én is féltékenyebb típus vagyok. Engem az hergelt fel utoljára, hogy barátnőm barátnőjének a faszija olyanokat írt barátnőmnek, hogy szakítson velem. Na erre már azért kicsit pipa voltam. Mármint a srácra... :D


Szerintem ezt túl reagálja. Amíg nem lógsz állandóan egy másik sráccal, meg nem beszélgetsz folyamatosan 1 másik sráccal, addig szerintem nem lenne oka féltékenynek lennie. Üljetek le és beszéljétek át, hogy miért idegesíti ezt fel. Mit szeretne, te mit szeretnél stb. Aztán hozzatok valami közös megállapodást, ami mindkettőtöknek jó.

2015. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze csak ha elfogadhatónak tartod. Olyanba ne menj bele, hogy ne beszélhess másik sráccal, meg ne fogadhass el egy-egy bókot. De azt elvárhatja hogy egy bizonyos szint után visszautasító legyél. Meg kell húzni egy határt.
2015. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!