Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a férfiak általában sokkal inkább tiszteletben tartják a barátaik párválasztását, mint a nők a barátnőikét?

Figyelt kérdés

Ha pl. egy srác csúnyácska csajjal jön össze, akkor a haverjai nem kezdik el emiatt oltogatni, meg mondani hogy keressen jobbat, maximum egymás között megjegyzik, hogy elég érdekesen választott.

De ha egy csaj olyannal randizgat, vagy jár, aki nem felel meg a barátnői jópasee képének, akkor mindjárt jönnek hogy "te ennél sokkal jobb pasit érdemelsz" meg "ez nem a te szinted" stb.

Ez miért van?


2015. jan. 21. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
A nők sokkal aljasabbak tudnak lenni, mint a férfiak. Mi ebben az új?
2015. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, csak nem értem a motivációjukat. Miért fáj nekik, hogy a barátnőjük olyannal jár, aki nem az ő ízlésük?
2015. jan. 21. 10:00
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
A férfiakat alapból úgy neveli a társadalom, hogy legyen bennük becsület és tisztesség.
2015. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez megint inkább emberfüggő, nem pedig nemfüggő. Vannak hülyék, akik kritizálnak, vannak normálisak, akiket nem érdekel, hogy hogyan néz ki az ismerősük társa, ha jól bánnak egymással és jól megvannak.
2015. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es, persze hogy emberfüggő, de tendenciákról beszélek, és a lányoknál jellemzőbb ez.
2015. jan. 21. 10:03
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. Ez sem férfi vagy nő függő.

Már hallottam férfiakat is olyanról beszélni, hogy xy-nak milyen barátnője van és majd keresnek neki egy jobbat.

Lányok meg sokszor megkérdezik egymást, hogy milyen a barátom. Én annyit szoktam mondani, hogy nekem nem tetszik, de nem is nekem kell, hogy tetsszen. (És ez nem azt jelenti, hogy nem néz ki jól, csak nekem éppen nem tetszik.)

Csak olyan esetben fordult elő, hogy le akartam beszélni egy barátnőmet egy férfiról, amikor a belső tulajdonságokkal volt gond, vagy a viselkedésével. Konkrétan esetek: agresszív volt és eljárt a keze, nem dolgozott, nem azért mert nem talált munkát, hanem mert nem akart.

2015. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Mester! Általánosíts még! :)
2015. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Imádok mikor ezen a tetves oldalon a nők játsszák a hülyét a kérdéssel kapcsolatban és fújják a szokásos "ez nem nemfüggő" meg "nem kell általánosítani".

Nem unjátok még?

Ez kb már annyira gáz, mint mikor a farokméretes kérdéseknél minden második női válaszoló állítja, h a régi barátjának nagy volt, de nem volt vele jó.

Bezzeg a mostaninak kicsi, alig 10 centi, de akkorákat élvez vele, h leszakad a plafon.

Na mindegy, végülis csak a nő ismerőseim 90%-a ilyen, míg férfiból jó, ha 20%, már mint, h megszólja a másikat.

2015. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8: Én meg imádom, amikor a férfiak játsszák itt a szentet, és mindenről a nők tehetnek. Nem. Tényleg a legtöbb dolog ember függő és nem a nemtől függ.

Ja és valóban a túl nagy farok nem jó, mert fáj :D

2015. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
# 9 Nem jó nem jó.. De azért biztos a nagyot választanád egy kicsivel szemben. :D
2015. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!