Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem érzem magam jó pasinak?

Figyelt kérdés
Állandóan az az érzés gyötör, hogy nem vagyok elég vonzó, helyes, hiába igyekszem a lehető legjobban kinézni. Ha meglátok egy szép lányt, egyből arra gondolok, hogy biztos esélyem se lenne nála, és már el is van rontva a napom. Mit lehet ezzel csinálni?
2015. jan. 21. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj magadról 5 jó tulajdonságot.
2015. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
saját magadtól veszed el a lehetőséget. azért mert te ezt gondolod magadról más még nem feltétlenül van ugyanezen a véleményen. engem az emberek szépnek tartanak a barátomat különösen nem.. és akkor mi van? nem minden szép lány megy a páva fiúkra. nekem a belsője sokkal fontosabb. persze nekem nagyon tetszik a barátom. ne hidd azt h nem lehet szép barátnőd. igen is lehet. csak ne félj elrejteni azt aki vagy !
2015. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!