Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mindig sminkeltek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mindig sminkeltek, átöltöztök, ha megy hozzátok a pasitok, vagy előfordul, hogy melegítőben és pólóban vagytok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy akarok-e tőle valamit, vagy sem. :D

L

2015. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sminket nem szeretem, öltözködésem viszonylag laza, ilyennel nincs bajom :)
2015. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi vagyok én, hogy mindig tetszek neki? Ha a legótvarabb verziómban képes elviselni, csak akkor tűröm meg.

Ráadásul nincs az az isten, hogy én Bárkinek is a kedvére tegyek. Barát? Hol nem szarom le? Az embert szeresse bennem, ne a külsőm.

2015. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ugyan minek

Ha följön úgyis leveszek mindent a smink meg csak szétkenődne

Póló franciabugyi totál befutó

2015. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, ha itthon vagyunk és maradunk is akkor minek? Ő is rögtön átöltözik játszósba, úgy kényelmes. :) Ha megyünk valahova, akkor persze felöltözünk, de ha itthon ps-ezünk akkor nem. Jó persze, a hajam rendben van meg egy alapsminket felrakok ha olyan a kedvem, de kiöltözni nem szoktam.
2015. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

régebben mindig átöltöztem meg sminkeltem, de folyton mondta, hogy teljesen felesleges és ne csináljam

azóta melegítőben vagyunk mindketten, és sokkal kényelmesebb így :D

2015. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze, sztem egy pasinak sokat számít ha igényes a barátnője.

Persze nem mindig sminkelek ha jön, de azért elég sokszor, hogy miért? Mert baromi sok kapcsolat azért megy tönkre mert az egyik fél elhanyagolja magát (ahogy látom az előző hozzászólásokból, ezek se hosszúéletű kapcsolatok lesznek....).

2015. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 nem ettől lesz igényes egy ember, gyökér.
2015. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8: már ne is haragudj de magadat minősíted ezzel a hozzászólással. a szóhasználatod és a vitastílusod alapján te minden vagy csak nem igényes, úgyhogy rögtön meg is erősítetted az álláspontomat.


2015-öt írunk nem kéne a középkorban élni, egy modern nőnél beletartozik az alap dolgok közé, hogy sminkel. Persze akinek a bőre tökéletes, az ne sminkeljen, de ilyne nagyon ritka, pontosabban sokan azt hiszik magukról. Vagy te talán a hónaljszőrtelenítést, lábszörtelenítést, hajmosást, igényes öltözködést is "gyökér"ségnek tartod? Ha igen, nem irigylem a barátod :D

Bár a lepontozásból látszik, hogy a legtöbben még nem voltak hosszú kapcsolatban... vagy ha igen, ők azok akiket dobott a barátjuk egy "sminkelt, miniszoknyás ribiért" és itt sírnak a gyakorin :D elismerésem :D

2015. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8 Álmodik a nyomor.


Te ne akard megmondani, mi tartozik egy modern nő alapdolgai közé. Nem vagy te etalon.

Sminkeljen aki akar, szőrtelenítsen, aki akar, mindenki öltözködjön úgy, ahogy akar - de nem lehet elvárás a smink (vagy nem sminkelés), szőrtelenítés, (bizonyos stílusú) öltözködés. Mindenkinek más tetszik, mindenkinek más az igényes, mindenki máshogy érzi jól magát. Nem lesz igénytelen valaki, hanem szőrtelenít, például - hiába élsz ebben a tévhitben.


Az pedig ismételten röhejes tőled, hogy betámadod azokat, akik szerinted nem úgy viselkednek/tevékenykednek, ahogy szerinted kellene.

Talán újat mondok, de képzeld: lehet attól még valakinek hosszú távkapcsolata, ha nem olyan mint te/felel meg a (társadalmi) elvárásoknak. Jé. Hű. Azta!

2015. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!