Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire hisztis?

Figyelt kérdés
Minden apróságon kiakadok és problémát generálok, mégha nem is akarok. Pl nem vette fel a telefont, én meg azért hisztiztem, aztán mondta, hogy csak aludt, amikor meg visszahívott, nem vettem fel. Vagy állandóan csak elfoglalt, én meg mindig azon agyalok, hogy tuti mással van, nem bírok semmit se csinálni, mert állandóan rajta kattog az agyam. Valami hülyeség eszembejut, aztán nem bírom megállni, hogy ne írjak neki olyat, hogy minek is vagyok én, ha alig foglalkozik velem, meg állandóan csak a hülyeségeit csinálja, amik sokkal fontosabbak. Ezzel mindig felidegesítem szegényt, pedig nem úgy gondolom, aztán meg direkt nem is válaszol rá, amitől megint behisztizek.. Hogy nyugodjak le? Mostanában már sírni is szoktam, mert mindig valami hülyeségen agyalok a fiúval kapcsolatban, ami lehet nem is igaz. Mit csináljak? Már az őrületbe kerget. 18 múltam, sosem volt barátom.
2015. jan. 21. 21:03
 1/9 anonim válasza:
Beszélgetést próbáltad már aranyom?
2015. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél egy kicsit egyedül, tanulj meg egyedül boldog lenni, ne tulajdonként kezeld az embereket, hanem önálló lényként és szedj némi önbizalmat magadra, legyen saját hobbid, érdeklődési köröd, ne a pasidtól függj és ne attól légy boldog, hogy rajta csüngsz 7/24.
2015. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
próbáltam normálisan, de ha órák óta sem tud válaszolni, kiidegel, mert elkezdek agyalni, hogy tuti másik csajjal van, vagy a haverjaival/akárkivel, mindenki fontosabb nálam..
2015. jan. 21. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
mondjuk ha tudod, hogy ilyen vagy, és ismered a szitukat, akkor a legközelebbi alkalomnál elszámolhatsz 10ig és mély levegő, és máshogy reagálni.
2015. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem válaszolónak.

Még annyit tennék hozzá, hogy mielőtt cselekedsz (behisztizel/kiakadsz) várj 1-2 percet,gondolkodj és nyugodj le! Utána cselekedj higgadt(!) fejjel..hidd el,sok problémát meg fogsz előzni vele!

2015. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. a 2. válaszolóra értettem!
2015. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz!

Pszichológus?

2015. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A párodon kívül nem áll másból az életed?
2015. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fish1 ***** válasza:

Senkit ne akarj birtokolni, mert nem vagytok egymáshoz láncolva. Éld a saját életedet is, ne minden percben a pasira várj. Foglald el magad.

Azon meg ne csodálkozz, ha nem válaszol, nyilván már őt is idegesíti a dolog. Ezzel a viselkedéssel magad alatt vágod a fát, mert nem fog már egyáltalán tisztelni és a végén elhajt.

2015. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!