Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen hisztis p. csa?

Figyelt kérdés
egy jó 2-3 hónapja magamra sem ismerek. 5 hónapja vagyok együtt a párommal, és úgy érzem, olyan vagyok mitn egy gyerek. a régi kapcsolatom 2 évig tartott, és sokkal inkább felnőttnek éreztem magamat, mint most. nem tudok hozzá alkalmazkodni, megsértődök, nem lehet kiengesztelni, nem tudom beismerni ha igaza van, nem tudok bocsánatot kérni. nagyon szeretem, de valahogy nagyon nagyont fordult a világ bennem. szeretnék megértőbb lenni, de nem tudom, hogy miért nem megy. arra gondoltam, hogy az előző kapcsolatomban mindig magamra vállaltam mindent, egy csepp büszkeség sem volt bennem, és talán tudat alatt így próbálom "visszaadni". szerintetek ez lehet? nagyon szeretem, nem akarok veel szakítani, de mindig annyira félek, hogy megbántom, nem vagyok olyankor ura magamnak, és tudom mi lenne a helyes a pillanatban, de nem tudom megtenni.
2012. febr. 12. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
19%
Gondolkodj. tudom h nektek nehéz de kóstold meg
2012. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!