Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gaz sztalkernek lenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz sztalkernek lenni ebben a szituacioban? Egyaltalan az vagyok?

Figyelt kérdés
Szakitottam a baratommal (kozvetlen szomszedom), mert ugy ereztem, hogy megcsal (bar bizonyitekom nem volt ra). Szinte nem is volt atmenet, es jott az uj csaja, akire kivancsi voltam, hogy ki lehet az, es hogy megbizonyosodjak arrol, hogy tenyleg megcsalt-e (Igen, a csaj mar regota jart hozza). Hat, jo sokara bar, de "kilestem" (ez annyit jelent, h lakasunk a foldszinten van, es gyakorlatilag az egesz fal hat nagy ablak, ami raadasul pont a bejarati ajtonal van, tehat akkor is latok es hallok mindent es mindnkit, amikor nem akarok).Mivel, csak az igazsagot akartam tudni(amit megerdemeltem volna), ez igy nagyon gaz? Sosem irogattam az exemnek, nem kovettem, nem bamultam, nem zaklattam. csak amikor alkalmam volt ra, hasznaltam a lakas adta lehetosegeket (jo, neha becsuszott a kukkolo az ajton). sot, amikor ramirt parszor, en kuldtem el melegebb eghajlatra.. Ettol meg nem vagyok elmebeteg kukkolo, vagy pszichopata, ugye? :O 18/L
2015. jan. 24. 02:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Kicsit már azért túlléptél azon a bizonyos határon.

Más kérdés, hogy vannak olyan megbízhatatlan emberek, akikben sehogy se lehet bízni, és az ember önszántán kívül ilyen bolondságokat csinál.

Nem tartom betegesnek a viselkedésed, de máskor ilyen dolgokat ne csinálj :)

Ha vége hát vége, felejtsd el :)

Nem irigyellek hogy ott lakik melletted... pokoli lehet..

19F

2015. jan. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elmebeteg nem vagy, bár nem értem hogy ha te dobtad ki a barátod akkor mit számít neked hogy ki az a csaj.. Nem teljesen mindegy? Mivel vagy így okosabb?
2015. jan. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom! :)

O meg kaviccsal dobalta az ablakomat es legalabb egyszer arra lettem figyelmes, hogy ott all az ablakom alatt, es kohog (csak ott allt, be se jott a hazba, valoszinu, h engem figyelt. Sot, amikor meg egyutt voltunk a masik helyisegbol figyelte eleg felelmetesen, ahogy a furdoben tevekenykedem. Amikor azzal szorakoztam, hogy pszicho vagyok, orult neki. Mondjuk eleg beteg srac. Szerinted, ha meg tudna is ezt, fogyatekosnak gondolna? :(

2015. jan. 24. 02:27
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es: eloszor bizonyitek kellet. Masodszor pedig elojott az egom, hogy megnezzem, milyen a csaj, puszta kivancsisag (ez szerintem nem durva, a kozossegi oldalakon torteno "excsekkolgatasokat" ugye nem kell felhoznom (amit en tenyleg soha nem csinaltam)). Egyebkent pedig, attol meg, hogy szakitasz valakivel, mert megcsalt, meg lehetsz bele nagyon szerelmes... :)

Koszonom a valaszokat! :)

2015. jan. 24. 02:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Oké, de ha már szakítottatok és ő mással van akkor már nem mindegy hogy milyen a csaj?
2015. jan. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat, igazabol tokmindegy. De igy legalabb megnyugodtam, hogy nem olyasvalaki, akit irigyelni kene, mert nekem tul tomeg a csaj. Arra viszont nem valaszoltatok, hogy mit gondolna, ha tudna. :D
2015. jan. 24. 02:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a viselkedésed, engem is érdekelt hogy a volt barátnőm kivel jött össze, pedig semmi közöm hozzá. Értem mit írtál.

És nem válaszoltunk, mert direkt nem. Ne tudja meg és kész :D

Csak hízna a mája hogy még mindig érdekel téged. Lehet bepróbálkozna egy sötét téli éjszakán, amikor nagyon egyedül van, és csak még egy tüskét tenne beléd, jó mélyen... nem hiányzik ez senkinek.

Lehetőleg felejtsd el és a legközelebbi barátoddal a létező leghangosabban adjátok majd elő a közös együttlétet :))

19F

2015. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mar elkoltozott, de jo hosszasan visszanezett az ablakomra (mondjuk ezt direkt nem figyeltem, csak pont jokor voltam jo helyen... ESKU.) :) Koszonom a valaszokat! :)
2015. jan. 27. 00:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez zaklatásnak számít-e, de szakítás ELŐTT fért volna bele talán még a nyomozás is, ha már nem vagytok együtt, semmi közöd hozzá, kivel mit csinál.
2016. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!