Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, pár évvel idősebb nálam. Még év elején tűnt fel, elsőre megtetszett. Ugyanaz az érdeklődési körünk szinte mindenben, beszélgettünk is már. Egy kicsivel alacsonyabb, mint én , de engem ez egyáltalán nem zavar(na).


Szünetekben mindig nézett, hol feltűnően, hol kevésbé. Gondoltam bejelölöm, ráírok. Ő visszajelölt, beszéltünk is egyszer-kétszer.

Soha nem beszéltünk a suliban, mindig a barátaival volt/van.

Vannak közös haverjaink is, de valahogy sosem jött, hogy élőben is beszélgessünk.

Múltkor az egyik szünetben rám nézett, majd mellém ült, de mikor jött az egyik haver, egyből felugrott és elment. A legidegesítőbb, hogy rengeteget néz. Volt már,hogy én is pont akkor néztem rá, nem vette el a tekintetét és egy jó fél percig meredtünk egymásra.

Akárhányszor megyek el mellette mindig néz. Már mosolygott is rám, én is rá.



Egyébként az egyik lány barátja utál engem, örökké ilyen lenézően néz rám, holott nem tudom mi baja van velem, mert nem ártottam neki semmit. Egyébként ő és a fiú, nagyon jól elszoktak lenni, néha már túlságosan is, pedig a lánynak barátja van. Például mikor közel ülünk egymáshoz a fiúval, közénk ül meg ilyenek. Olyan...mintha féltékeny lenne. De nem értem miért ilyen.


Az egyik fiúbarátom szerint túlságosan töketlen a gyerek,mert,hogy fél ,hogy esetleg elutasítanám,mert nem az a tipikus szívtipró, de könyörgöm...


Szerintetek mit csináljak? Nem tudom,hogy küldhetném még felé a jeleket, mikor már szerintem elég sok mindent megtettem. Mosolyogtam rá, dicsértem...


Nagyon szeretném ha normális válaszokat kapnék.:) Kérlek segítsetek nekem, mert már nagyon idegesít ez az egész helyzet.:DD


Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.:)) - és bocsánat a hibákért -



2015. jan. 25. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem te már elég sokat tettél azért, hogy feltűnjön neki, hogy érdekel téged.

Én a helyedben várnék rá, hogy kezdeményezzen valamit. Ha töketlen, akkor meg így járt.

2015. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát mást már tényleg nem igen tudok tenni... De nagyon szépen köszönöm a választ, és még jöhetnek!:)
2015. jan. 26. 17:06
 3/4 anonim válasza:
Hmmm... valamennyire ismerős az érzés... Szerintem először próbálj vele minél gyakrabban chatelni. A chat egy jó kiindulópont lehet, nem kell egymás szemébe nézni, nem ülhet közétek egy nem kívánt harmadik szeméy, stb. Simán ráírhatsz először azzal, hogy mi volt a házi pl. Aztán hogy azért ne szakítsd meg a beszélgetést, megkérdezheted, hogy mizu vele. Ha nagyon próbál lerázni akkor hagyd inkább. Viszont ha jófej, válaszol, kérdez, akkor valamennyire nyert ügyed van. Ezt próbáld naponta, kétnaponta, hogy egyre rendszeresebbé váljon a közös beszélgetés. Aztán bedobhatod (vagy akár éppenséggel ő is bedobhatja) a tutit: kérdezz-felelek. Esélytelen hogy ne kérdezne rá, hogy tetszik-e valaki, de persze ezt te is megteheted :) Sok sikert! :D :)
2015. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már a neten, de részemről az volt a baj,hogy nem mertem nagyon írni, mert mi van ha épp zavarom vagy valami más dolga van.:// Nem akartam,hogy azt gondolja ,hogy zaklatni akarom...


Pedig szerintem bőven lett volna még témánk, de lehet én is elszúrtam ott,hogy féltem,nem mertem húzni ezeket a beszélgetéseket... nem tudom... mindenesetre lehet,hogy még egyszer utoljára teszek, majd egy próbát, végülis már mit veszíthetek...


Bár nem szeretnék egy fiú után se futni...

Mondjuk tisztában vagyok vele,hogy nagyon zárkózott, visszahúzódó, de néha úgy éreztem miközben beszéltünk,hogy kezd feloldódni, meg tök jó minden, majd tök hirtelen váltott, és újra ugyanolyan volt, mint előtte...


Nem tudom mi baja van, már kiigazodni sem tudok rajta.


De nagyon szépen köszönöm a tanácsot,megpróbálom még egyszer. :))


És tudom,hogy szörnyű vagyok, de ha van még valakinek valami ötlete/tanácsa, az kérem írjon, előre is köszönöm.:"D

2015. jan. 26. 22:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!