Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért botránkozik mindenki ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért botránkozik mindenki ezen?

Figyelt kérdés

Halom olyan kérdést látni, hogy tetszik egy férfi/nő, kölcsönös a vonzalom de van párja/családos... És ezekre ömlik a sok "ne kavarj bele, ne szakíts szét egy kapcsolatot/családot, te sem örülnél ha ezt tennék veled", és hasonló válaszok.

Miért mindig a harmadik felet kell szidni meg hibáztatni? És miért hiszi mindenki, hogy ha két embert szétválaszt egy haramdik, akkor ott egy harmonikus kapcsolat megy tönkre? És miért gondoljátok hogy egy ilyen viszonyból nem lehet utána tartós szerelem/kapcsolat?

Mindezt úgy kérdezem, hogy sosem voltam haramdik fél... Engem csaltak már meg, és a másik csajra haragudtam legkevésbé... Sőt, úgy gondolom nem is veszitettem semmit, hiszen gond nélkül befűzte a pasimat, ergo a srác sem szeretett.


2015. jan. 26. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert a 3-at hibáztatni a legegyszerűbb, nem beismerni, hogy abban a kapcsolatban, ahol vkinek 3-ra van szüksége, eleve gond volt.
2015. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy a megcsaláshoz két fél kell...sőt, három. Egy, aki okot ad rá, egy aki csábít és egy, aki belemegy.

Amikor apám megcsalta anyámat, elsősorban én sem a másik nőre haragudtam, hanem apámat gyűlöltem meg.

2015. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha egy ember fejét el lehet csavarni, aki kapcsolatban van, akkor az a kapcsolat amúgy sem volt erős és nem tartott volna sokáig.

A barátnőmet az évek során legalább 5-en próbálták elcsábítani mellőlem, de ő mindig velem maradt.

Ha valaki egy valóban erős kötelékkel rendelkező kapcsolatban van, akkor abból nem lehet őt kiszedni csak úgy egy harmadik félnek.


Csak az alapból gyenge kapcsolatokban van megcsalás.

2015. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Igazad van.A legjobb lenne ha Mar ugy jonnenek ossze:harman parban,ez lenne a legjobb.
2015. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valakinek nagyon nem tetszett az őszinte válaszom, hogy törölték...kis gyökér
2015. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Ha a nőket nézzük: azt kb. meg tudom érteni, ha egy házasságban elhanyagolt nő keres szórakozást, úgy hogy gyerekeire tekintettel a családot nem akarja szétrobbantani, ez akár teljesen korrekt is lehet, ha férjével nyílt házasságban megállapodnak.


Úgy gondolom hogy független értékesebb, önérzetes nőhöz méltatlan az olyan szeretői státusz, amiben férfihez képest akár csak egy kissé is alárendelt (ahol szexuális kiszolgálásért cserébe gondoskodást kap a férfitól), pedig ez a jellemző.

2015. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Az a baj, hogy a dolog ennél bonyolultabb. Persze, mindhárman sárosak a dologban, de azért másét elszeretni mégsem etikus. Főleg ha gyerek is van.Ott ugyanis egy család szétk.rásában veszel részt aktívan. Azért mert az illető csapodár és amúgy is félre lépne, azért még nem kell ebbe belemenni.


Szerinted normális az, ha a másé kell, főleg ha őneki te nem kellesz annyira, hogy elváljon/szakítson és újra kezdje veled?

Úgy van ez, hogy akkor lesz jó a lelki életed, ha nem teszel olyan dolgokat amivel másokat bántasz, másoknak ártasz és amit nem kell titkolnod.

2015. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fura ez az elszeretni szó. Ha az ember beleszeret valakibe, akkor a legkevésbé sem az érdekli, hogy elveszi-e a régi párjától a másikat. Szerelmes, érzései vannak, vágyai vannak. Ez idáig nem'gond. A gond az, ha mindez viszonzásra talál. Így már nincs is értelme annak, hogy elszeretni. Ketten akarták, kész.
2015. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Missi_Key ***** válasza:
na ezt én sem étem... a "3adik félnek" miért kéne egy másik nő/ffi boldogságát előbbre helyeznie a sajátjánál? ez teljesen logikátlan.
2015. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen 9-es, valójában téged is mindenki lesz**arna ha a te párodat akarná elvenni. Hiába a jajj az csúnya dolog.
2015. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!