Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy kínos. Problémám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kínos. Problémám. értelmes emberek segítségét várom. (? )

Figyelt kérdés
Nos. 17 éves fiú vagyok. Az a helyzet, hogy én a nőket szeretem de egyúttal szeretném nővé műtetni magam, hogy az együtlétet női testtel élhessem át. Tudom nem vagyok komplett, sokan kamunak fogják hinni, de az igazság. Most mit tegyek? Van értelme? Van esély a... kissé beteges vágyamra? Ha nővé műtetném magam, lehetne együttlétem nővel?
2015. jan. 26. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sok pénzbe fog kerülni. esély biztos van rá. sok sikert.
2015. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha nem műtteted magad nővé akkor is lehetsz nővel
2015. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Buffalo Bill
2015. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez csak egy hirtelen ötlet, vagy már hosszú évek óta ez a terved?
2015. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tehát férfi létedre leszbi akarsz lenni..műtesd nővé akkor magad.
2015. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak lebeszélni, de tudd hogy akik átműtötteték magukat a másik nemre, elég ocsmányul néznek ki!
2015. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Vannak komoly hormonkezelések, de egyrészt nem egyszerű beszerezni rá az engedélyt, másrészt horribilis összegekbe kerül. Az 1-1,5 éven belül szép növé varázsol, melleid lesznek, megváltozik az egész alakod (műtétek nélkül), elcsökevényesedik a péniszed, arcod, hajad, szemeid, minden vonásod megváltozik. De teljesértékű nő nyilvánvalóan sosem leszel, és nem leszel képes elbújtatni férfi maradandóidat, amit márpedig észre fognak venni, mikor szeretnének nyalni és ujjazni téged a leszbikus társaid.
2015. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

én is PONT így vagyok vele.

műtessük át magunkat nővé,aztán legyünk leszbikusok!


csak vicceltem.

2015. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy akit nővé műttettek az egyáltalán képes-e az orgazmusra? Szanaszét műtötték odalent, a semmiből csináltak neki vaginát, csiklója nincs is. Hogyan tud elélvezni egy ilyen?
2015. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gondolkozz picínyt... Nem éri meg.

No szerelem.

Sexelsz( nagy valüszinüséggel) pár évig s utána?

2015. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!