Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nős férfiak ugyanúgy lenézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nős férfiak ugyanúgy lenézik a szeretőjüket, mint a társadalom általában vagy ebbe a részébe nem gondolnak bele?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Igen, szörnyen lenézik...egy szexuális segédeszköznek tekintik pusztán, miközben kitudja miket hazudoznak neki össze...
2015. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

A szerető nem elsődleges.


A legfontosabb, hogy a saját, vérszerinti gyerekeimnek és a családomnak biztosítsam az érzelmi és az anyagi jólétét. A szerető első sorban a szexuális kielégülést szolgálja.

2015. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első két válaszoló csak az igazat írta le, akkor mi a péniszért lettek lepontozva????
2015. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem nézik le a férfi a szeretőjét de tény is való hogy a család az első.A szeretőben mást látnak egyfajta kiegészítést a vágyaikhoz (partnert)és az hogy a negatív dologként ítéli el a társadalom az teljesen más nem említeném egy lapon!
2015. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 icu75 ***** válasza:
Szerintem a nős férfiak sokkal több figyelmességet,kedvességet,kényeztetést nyújtanak a szeretőiknek mint a feleségüknek. Nem nézik le őket de általában a feleségüket jobban tisztelik. Igaz hogy ezeknek a nős férfiaknak első a gyerek és a család,egzisztenciát teremtenek nekik eltartják őket,de a feleség általában nem kapja meg azt a kedvességet,kényeztetést amit a szeretőjének megad. Mondjuk ismertem olyan helyzetet is amikor a feleség méh és petefészek eltávolítás után(rák miatt) gyűlölte a szexet,de a férjét szerette és megkérte tartson szeretőt nyugodtan,de maradjanak egy család mert szereti,de nem tud neki adni semmit szexuálisan...(szeretném ha senki sem ítélkezne a másikról ismeretlenül)
2015. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani, akadhat olyan is, aki lenézi, de aki ezt hagyja, az megérdemli.

Alapból nem értem, miért nézné le. Vszleg azért van vele (a szeretőjével), mert tetszik neki, vonzódik hozzá.

2015. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!