Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a "husis", "telt" nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a "husis", "telt" nő az új szépségideál? A férfiak szerint is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 11:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Számomra igen!:))
2015. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek mi számít husisnak, teltnek.
2015. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
nem,számomra nem. Én a vékonyabb lányokat jobban preferálom
2015. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
vékonyba is van dogos és husiba van dögös nő
2015. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Én ducibb lány vagyok és azt tapasztalom, hogy eléggé szétvált most ez az ideál dolog: vannak olyan srácok, akik teljesen odavannak értem, meg mondogatják, hogy mennyire szép, hogy ilyen vagyok, és vannak olyanok, akik undorodnak tőlem, keresztülnéznek rajtam és kifejezetten rondának találnak. Szerintem ezt így nem lehet kimondani, a legtöbb fiúnak még mindig a vékonyka lányok tetszenek.
2015. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az # 5 válaszadóval, magam is ezt tapasztalom. Egyénfüggő. Vannak férfiak, akik a vékony lányokhoz vonzódnak, számukra egy husisabb nő sosem lesz ideál. De vannak elég sokan (főleg a 30+ korosztályban), akik nagyon is tudnak vonzódni a teltebb, nőies idomokhoz. (Ebben is vannak azért különbségek, mert van, akinek nem ideálja, hanem a husis IS bejön neki, és vannak, akik kimondottan CSAK erre a típusra buknak.)
2015. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Sok mindentől függ. Aki sportos életmódot él, szeret futni, sportol valamit (pl. én), annak nagy valószínűséggel nem a husis lányok fognak kelleni, hanem olyat választ, aki hasonló érdeklődési körrel rendelkezik, mint maga, tehát szintén egészségesen étkezik, vannak közös sportjaik. De ez csak egy példa volt, ettől még lehet, hogy egy túlsúlyos valaki is arról fog ábrándozni, hogy "anorexiás" barátnője lesz.
2015. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
30%

nekem a telt alak jön be főleg...de szerintem baromira nem lehet így leírni, hogy ez vagy az a szépségideál...mert a média szerint a papírzsebkendő zabáló éhező lányok a jók, de szerintem az elég kevés pasinak jön be...legyen rajta legalább valami! van akinek meg minél több annál jobb (bizonyos szintig!)...


21F

2015. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A "média" azért nem ennyire fekete-fehér a dologban... Ott nyilván többségben vannak még mindig a vékonyak, de közben egyre jobban megy a kampány, hogy ez milyen egészségtelen (ami azért ilyen formában nem igaz) és nem az "egészségeset" nyomják helyette, hanem az inkább túlsúlyosakat, ami annyira még nem is lenne baj (bár az sem egészséges), hanem a vékonyakat mindenféle negatív tulajdonsággal felruházva és kimondva, hogy a férfiaknak igenis csak a "telt" nők kellenek, mert csak ők nőiesek, a "valódi nők".
2015. jan. 27. 12:12
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem mindenkinek más tetszik, függetlenül, hogy a média mit próbál sulykoln. Én úgy látom, pont most tartunk egy olyan pontnál, amikor ez nagyon szétvált.

Volt idő, amikor a kerek, kövér formák voltak a nyerők, mert a termékenységet szimbolizálta (lsd. Willendorfi Vénusz), volt olyan népcsoport, ahol ugyanezért kifejezetten hízlalták a lányokat, hogy jobban férjhez tudjanak menni (ami egyébként nem túl egészséges). Más közösségben a telt férfi jelentette ugyanígy a kelendőséget, mert a bőséget szimbolizálta (pl. a nevető Buddha szobor is erre utal, van mit enned, nem éhezel...).


Az internet világa meg eléggé szétválasztotta a véleményeket. Sokan vannak, akik csak külsőleg tekintik egyiket-másikat vonzóbbnak, én egy egészséges határok közötti állapot megtartásának híve vagyok, amin belül lehet fel-le mozogni, illetve hogy nem mindegy, hogy ugyanaz a kg izom vagy zsír. Anyukám mondogatja mostanában, hogy híztam (egyébként meg csak annyi, hogy már nem vagyok sovány), aztán ilyenkor mondom neki, hogy jó, akkor fogja meg, és akkor néz egy nagyot, hogy hát ez izom (ő egyébként túlsúlyos).

2015. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!