Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a "husis", "telt" nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a "husis", "telt" nő az új szépségideál? A férfiak szerint is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 11:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
36%
én a teltet szeretem
2015. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
Az se jó ha deszka, de a túl duci sem, nekem a sportosan gömbölyű a kedvencem, de inkább egy deszka mint egy túl kövér. Volt dolgom minden súlycsoportú nővel. 37/F
2015. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Azért nálunk is benne van a kulturális közegben, hogy az érett nő az teltebb. Tudod, szokták mondani: "megasszonyosodtál".


Hogy a média mit közvetít... tény, hogy egyre jobban elterjedőben van, hogy a teltebb idomok is lehetnek vonzók. Pár évtizede még elképzelhetetlen lett volna, de ma már nagyon keresettek a "plus size" modellek, ami egyébként nem jelent kimondottan kövéret. Jellemzően 42-es (angol méretezés szerint 14-es) méretűek, ami még csak egy icipicit van az átlag méret (38-40) felett. Inkább azt mondanám, hogy most már inkább közelít az ízlésformálás az átlagos felé.

Ha mondjuk a ruhaméretekből indulok ki: korábban csak XS méretű modelleket lehetett látni. Most már teljesen elfogadott az M-es, sőt, az L-es is, és ez jobban reprezentálja a teljes populációt. A nagyobb "választékból" pedig mindenki meg tudja találni a számára leginkább megfelelő "ideált".

2015. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
a media csinalja.,,Szinhaz az egesz vilag."
2015. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Lacika igen valahol a média is felfújja a dolgokat, mert a kocka has és topmodell kinézet túlzás, de azt ne mondjátok az a normális ha valaki éjjel nappal zabál a TV előtt ül sokat és semmit nem mozog,sportol a saját testét teszi tönkre. Ma már bánom, hogy csak 28-30 évesen kezdtem el rendszeresen sportolni...és nem gyerekként is azt tettem.
2015. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ez már megint egy nagy marhaság, istenem néhány hülye van aki ennek bedől...
2015. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
66%

Azt csak szeretnék a kövérek meg a molettek (ami valójában ugyan az, csak más szóval kifejezve)


ÉLEJEN A SPORTOS, FITT, VÉKONY (nem anorexiás) LÁNY !

:3

18/fiú

2015. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%

Ezt csak a kövérek mondják :)

Szeretnék ha ez lenne, de ráb**asznak.

2015. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

[link]



kis husi legszebb

igen a férfiak szerint is

de elbaxott a fél társadalom mert a playboy szilikon műnőkön nőtt fel


26f

2015. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
előzőnek: a kép beleégett a retinámba. Egy nyúzott,partra vetett bálna. "Köszi". Amúgy a farok nem divatorientált, nem áll fel sem dagadtra, sem vékony nőre, csak mert éppen az a divat.
2015. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!