Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a "husis", "telt" nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a "husis", "telt" nő az új szépségideál? A férfiak szerint is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 11:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Bárki is komolyan gondolja, hogy az, hogy kihez vonzódik az ember, azaz kivel működik a kémia, hogy ez majd divatirányzat alapján fog eldőlni? Eléggé bullshitisztikus.
2022. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Dehogy sosem volt az. Én teltebb alakat vagyok,nem egy mázsa nyilván de mégis mindig a vékony lányokat nézik meg előbb,ez már mindig is így marad ha már kicsit teltebb vagy levagy szarva max egy dugásra vagy jó aztán ennyi
2022. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Énis egyetértek az előző hozzá szólóval én kicsit vagyok duci széles csípő,nagy fenék és sajnos ez miatt nagyon letudják nézni az embert. Nekem mindig a fenekem látják meg először "hogy hu jó nagy". Milyen legyen ha ilyen géneket örököltem? Családomban van pár ember akinek hasonló az alkata. De még sem vagyok egy hájas kövér. Most ez nem ego meg ilyenek csak az igazság.
2022. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23

A lapos fenék szerintem gázabb.

2023. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan, mint hogy mi a közkedvenc étel? Nincs. Ahogy általános ideál sincs. Szubjektív, hogy kinek mi tetszik...
2023. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!