Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tud segíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tud segíteni egy pszichológus a szakítás feldolgozásában? Mivel tud ő többet, mint egy egyszerű ember?

Figyelt kérdés

Sokat gondolok az öngyilkosságra, nincs kedvem tovább folytatni az életet, de komolyan, arra nincs erőm,hogy elmenjek dolgozni. Sírok, sírok és sírok, csak a múltra tudok gondolni. Nagyon fáj,hogy az exem milyen boldog nélkülem és már egy idegennek tekint 7 év kapcsolat után.

Nem akarom feladni, de semmi nincs, ami éltetne.


2014. szept. 17. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy pár évvel több időt töltött a diplomája megszerzésével és a pszichológiával, mint az átlag ember LOL.
2014. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért szakítottatok, ha szabad tudni? És mikor?

Vannak barátaid? Család, bárki, akihez fordulhatnál, hogy eltereld a gondolataidat az exedről?

Az az igazság, hogy szakítás után nem szabad a múlttal foglalkozni! Azon kell lenni, hogy minél kevesebbet gondolj rá, így le kell foglalnod magad.

Kezdj el egy új hobbit, sportolj valamit, fogadj be egy cicát egy menhelyről, akármi. Esetleg az is segíthet, hogy csinálsz egy kis "szépségnapot" magadnak. Elmész fodrászhoz, kozmetikushoz, szoliba, masszőrhöz vagy ahová csak szeretnél. Kicserélődsz, felfrissülsz!

Meg kell találnod a helyed a világban, mert igenis, van élet az ex után is! Még ha most úgy tűnik, hogy nincs!

A munkádat pedig ne hanyagold el, örülj neki, hogy egyáltalán van! Mit dolgozol?

2014. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Miért szakítottatok, ha szabad tudni? És mikor?


Kiszeretett belőlem. 3 hónapja kb.


Vannak barátaid? Család, bárki, akihez fordulhatnál, hogy eltereld a gondolataidat az exedről?


Vannak barátaim, családom nem nagyon. Sajnos a barátok többszöri próbálkozásai sem segítettek semmit.


Sokat vagyok társaságban, van kiskutyám, szépségnapot is tartottam.

Munkám jelenleg nincs, de lehetett volna, de lemondtam,mert annyira nem volt erőm ahhoz,hogy dolgozzak.

Mégsem segít semmi.

2014. szept. 17. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg úgy érzed, szerintem segíteni fog a pszichológus.

Nem lesz könnyű, de ha úgy érzed segíteni fog.

Járj sokat társaságba.

2014. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!