Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted a heteró vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted a heteró vagy a homoszexuális párok az aranyosabbak?

Figyelt kérdés

Én az azonos nemű párokat, annak ellenére, hogy jómagam nem vagyok meleg. :)

Van valami különleges abban, hogy fel merik vállalni különcségüket, és hogy a nehezebb helyzet ellenére is megtalàlták a boldogságot. :)


2015. jan. 27. 23:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A homok mitol aranyosak?
2015. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mitől aranyos bármelyik is?
2015. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
2015. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem csak megkeseredett emberek válaszára számítok. :)
2015. jan. 27. 23:22
 5/19 anonim ***** válasza:
Becsülendő szerintem is a tudat, de a látvány... hányingerkeltő. Én heteroszexuális vagyok.
2015. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Én vidám természetű vagyok, vagyis nem vagyok elkeseredett, de semmi aranyos nincs egy homokos párban, inkább taszító..
2015. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nem aranyos egyik sem, és a homoszexualitás megnyilvánulása gusztustalan a számomra, ha megengeded - te előítéletes megkeseredett ember.

és akár hiszed, akár nem, nem vagyok homofób, vannak meleg ismerőseim, jóban vagyunk. csupán van, ami nem érdekel, nem szeretem látni.

2015. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha azt akarják, hogy elfogadják őket az emberek, akkor miért kell felhívniuk magukra a figyelmet mindenféle felvonulásokkal? Jó, ez még hagyján, de a hálószobában kéne intézniük az intim dolgokat és ezt szexuális beállítottságtól függetlenül értem. Egyik sem aranyos.
2015. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Na tessék, itt vagy csak megkeseredett emberek vannak, vagy a te gépezetedben nincs valami rendben. :D

Mégis mi aranyos abban, hogy falják egymást a tizen-huszonéves párok a parkban egy padon, miközben a fiú keze mélyen benyúl a lány bugyijába? És a 30-40 éves párok, akik már csak egymás kezét fogják, vagy azt se?

A melegekről nem is beszélve... Ezek ugyan hozzátartoznak az emberi élethez, de semmiképp nem érzem azt, hogy ezek most "jajdecukik" úgy el nézegetném őket még pár percig. Nem, ehhez valami perverzió kellene.

2015. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért hiszi azt mindenki, hogy a homoszexuális párok mind nyilvánosan nyalják-falják egymást... Náluk is létezik diszkréció.

Én Youtubeon több azonos nemű pár csatornáját követem, (Roseellendix, lush például) és ez alapján tartom őket aranyosabbnak, ahogyan bánnak egymással.

2015. jan. 27. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!