Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted a heteró vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted a heteró vagy a homoszexuális párok az aranyosabbak?

Figyelt kérdés

Én az azonos nemű párokat, annak ellenére, hogy jómagam nem vagyok meleg. :)

Van valami különleges abban, hogy fel merik vállalni különcségüket, és hogy a nehezebb helyzet ellenére is megtalàlták a boldogságot. :)


2015. jan. 27. 23:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2015. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát a lezbikért élek halok fiúként de a homokosok na azt inkább hagyjuk :D
2015. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért hiszi azt mindenki

értem, miért hiszi azt mindenki

miért hiszi azt mindenki

hiszi azt mindenki

azt mindenki

mindenki

MINDENKI


nem értem miért általánosítasz.

előítéletes, csökönyös, böböbő!

2015. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%

ha élnek a heterók


ha sortűz végén 2 faxi fetreng a vérében akkor a homok

2015. jan. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 electroman75 ***** válasza:

hogy jómagam nem vagyok meleg. :)

Idézve tőled. Követed őket a youtube-on,nagyobbik részt mellettük kardoskodsz, szerinted nem átlátszó 1 kicsit a hozzáállásod? Nem vagy meleg de langyosodsz az már tuti.

2015. jan. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem csak a nyalják falják-ra értendő az undorodásom. Az is szerintem az, ha egymással flörtölnek vagy kezet fognak.


De persze becsülendő is egyben.

2015. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Nem is a nyali-fali undoritó, hanem a tudat, hogy azok ott előttem leültek enni, de látszik rajta, hogy nem haverok. Opsz, hozzáért a kezéhez...


Na ez az undorító. A nyali-fali az már egy másik kérdés, az még talán heteroknál is az.

2015. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szerintem pont azért vagyunk mi melegek nehezebb helyzetbe és tudjuk nehezebben felvállalni akár az utcán (baráti társaságban), hogy homoszexuálisok vagyunk, mert nagyon sok olyan külső negatív hatás (főleg előítélet) van a társadalomban velünk szemben (még sokszor a szülők részéről is), hogy egyszerűen másoknak bevallani sem merjük továbbá pont ezért az utcán és egyéb (munkahelyen, iskolába) helyeken sem merünk feltűnően egymáshoz közeledni.

Amennyiben szerencsénk van és olyan szülői hátterünk vagy szűkeb baráti társaságunk van akik ehhez nem előítéletesen állnak hozzá és elfogadják a kapcsolatunkat már könnyebben felvállaljuk az utcán.

Azt tény, hogy sokszor egy homoszexuális pár sokkal jobban ki tudja mutatni a másik iránti érzelmeit mint egy heteroszexuális pár. Akár már tinézser korban is!

25/F

2015. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

homoszexuális :)

annyira aranyosak *.*

2015. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!