Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordult már elő veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veletek, hogy beindultatok valamely rokonotokra? Esetleg történt is valami?

Figyelt kérdés

az unokahúgom egy elképesztően jó nő, el tudnék vele képzelni egy s mást...


tudom debilség, de nem akarom feleségül venni...


kérem csak normális válaszolók írjanak :)



2015. jan. 28. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan velem is ez volt :) Régebben nagyon tetszett az unokahúgom, de azóta (egy-két éve) Nagyon megváltozott jellemileg, azóta testileg sem tetszik annyira :S
2015. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer egy másod-unokanővéremre, de úgy hogy nem tudtam hogy az. Később tudtam meg. Ez az átka ha az embernek van vagy 30-40 másodunokatesója... Ráadásul legalább 20-30 különböző vezetéknéven.
2015. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt oilyan harmadunokatesóm, aki mindig flörtölgetett, de ez számomra elképzelhetetlen lenne, hiszen nagymamám unokatestvérének a fia és ez így is elég betegesnek tűnik.
2015. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem debilség. Teljesen normális dolog, hogy egy rokonodat is tartod annyira jó nőnek, hogy elképzelj vele egy akciót. Miért ne? szerintem ez olyan mint a maszturbálás. Kevesen vannak akik nyíltan be merik vallani. Ha meg az illető nyitott lenne rá ..... miért ne!

A lényeges pontok:

- senki más ne tudjon róla kettőtökön kívül

- határokat betartani (nincs szerelembe esés, nincs rendszeresség, tudni kell megálljt parancsolni)

2015. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!