Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért nem értenek meg?

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedik meg, hogy facebook legyen. Túl fiatalnak tartanak hozzá. Már majdnem 16 éves vagyok... Beszélgetni akarok a barátaimmal, csak ennyit kérek, meg, ha esetleg akad egy fiú, aki bejelöl azzal is beszélni akarok. Miért olyan nehéz ezt megérteni? Nem megdugatni akarom magamat egyből. Az osztályból egyedül nekem nincs. Ez nem igazság. A tizenéves éveimet bezárva töltöm.

15/L


2015. jan. 28. 17:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
Próbáld meg megértetni velük hogy fontos lenne számodra,ha így sem értik meg akkor max. csinálj egyet titokba!
2015. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az előbb próbáltam megértetni velük, de túl kicsinek tartanak hozzá...

Márciusban 16 leszek... Mi az hogy kicsi vagyok?!

2015. jan. 28. 17:23
 3/16 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Sajno nehany szulo" tul szuklatokoru.
2015. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Missi_Key ***** válasza:
... Mi akadályoz meg? Ott ülnek melletted v mi?... Létezik könyvtár
2015. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Teljesen bezárnak, mint valami pisist...
2015. jan. 28. 17:26
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem 8. osztály végéig húzták aztán belementek, de az hogy 16 éves leszel és nem engedik még mindig az már túlzás :O

Csinálj egyet te! Ha tovább húzták volna én gondolkodás nélkül ezt csináltam volna.

2015. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bele se merek gondolni mit kapnék, ha titokban csinálnék... :(
2015. jan. 28. 17:30
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Viber?

Amúgy meg fogod ezt még köszönni nekik. Ha csak beszélgetnének a barátaid is facen.. :) a tekorosztályod aranyom,csúcs or it os,pitsamutogatós,mellkidobós képeket rakoskat fel magárol napi szinten.

Mivel ma ez a "divat" elég nagy az esélye, hogy te is ilyen lennél.

Aztán jön a kerdes ezektôl a lányoktól, hogy miért csak megdugni akar mindenki,miért nem becsül meg senki?:(

Na vajon miért? Mert a fél világnak kelletik magukat.


Facebook nelkül is lehet beszélgetni!!

2015. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csináljatok egy osztálycsoportot, és akkor mondhatod, hogy kell, mert oda tesznek fel egy csomó sulis dolgot.
2015. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csücsörítős ,bocsànat
2015. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!