Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért nem értenek meg?

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedik meg, hogy facebook legyen. Túl fiatalnak tartanak hozzá. Már majdnem 16 éves vagyok... Beszélgetni akarok a barátaimmal, csak ennyit kérek, meg, ha esetleg akad egy fiú, aki bejelöl azzal is beszélni akarok. Miért olyan nehéz ezt megérteni? Nem megdugatni akarom magamat egyből. Az osztályból egyedül nekem nincs. Ez nem igazság. A tizenéves éveimet bezárva töltöm.

15/L


2015. jan. 28. 17:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Valahol megértem a szüleidet, de egyszerűbb lenne, ha nem akadékoskodnál, és elfogadnád a tényt, hogy az emberek addig is tudták a kapcsolatot tartani, amíg nem volt facebook.


Melles a facebookot manapság az oktatásban is sokat használják, szóval ezért meg nem értem, hogy miért nem engedik...

2015. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Am a demokratikus oldalát nézve a felhasználói feltételeknél írva vagyon, hogy 13 éves kortól lehet regelni. Keresd meg és dörgöld az orruk alá. Attól még a szüleid maradnak, csak lehet, hogy jogilag kockák. Nem rossz értelemben véve.
2015. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mondtam az osztálycsoportot. Nem érdekli őket.
2015. jan. 28. 17:35
 14/16 A kérdező kommentje:
A barátaimmal akarok beszélgetni. És nem is értem mi bajuk van. Tudták, hogy egyszer a gyerek felnő, amikor elvállaltak.
2015. jan. 28. 17:39
 15/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem a korosztályod vagyok, de az elég szomorú ha azért töltöd bezárva az éveidet, mert nincs facebook-od...

Az élet nem a neten zajlik, menj el sportolni, keress hobbit vagy bármit amivel társaságba kerülsz. És hidd el, sokkal jobb lesz mint a chat és idióták fotóit nézegetni. 29F

2015. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem a facebook hiánya miatt érzem magam bezárva. Mindenben ilyenek. Úszni járok, ott hol ismerkedjek.
2015. jan. 28. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!