Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg unalmas csaj lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg unalmas csaj lennék, amiért nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés

Már sok fiútól megkaptam hogy én mennyire unalmas vagyok és hogy rossz a felfogásom, mert ennyi évesen inni kell meg tombolni, de valahogy én erre soha nem vágytam. Sokkal szívesebben töltök el egy romantikus estét a párommal, vagy ha már társaságba vagyok akkor jobb időbe elmegyünk bicózni, vagy kirándulni, hidegbe meg inkább beülök a gép elé egy forró csokival. Úgy érzem nincs esélyem egy normális kapcsolatra mert sokan mondták már hogy ők nem bírnák ki velem sokáig, és hogy unalmas semmit nem érő az életem mert én egész fiatal koromba jó ha kétszer ittam, és sose járok bulikba.

Tényleg ennyire gáz lenne hogy én ilyen vagyok? :S

20/L


2015. jan. 29. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
nem gáz! jó feleség lesz belőled,ha a fél életem elku**rváztam,elittam és el kaszinóztam majd megkereslek puncim :) csak főzni tudjon az isten szerelmére! :/ csak főzni tudj!
2015. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Számomra például sokkal szimpatikusabb a Te hozzáállásod, mint azoké akik állandóan isznak, buliznak. Én is előnyben részesítem a kirándulást meg ilyesmit, mint a bulikat. Nem hiszem, hogy annyira kevesen lennénk ilyen életstílussal, ezért furcsa, hogy annyian mondják Neked. És igen, lehet normális kapcsolatod mindenképp! :) 21/F
2015. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy piálós, bulizós embernek lehet tényleg túl unalmas lennél, de nem is ilyenekkel kéne ismerkedned. Sok hozzád hasonló van a másik nem képviselői között is, csak meg kell találni őket.
2015. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem gáz, nyugodj meg vannak nagyon sokan olyanok is mint te. Egy kirándulás a szabadban, vagy egy gokartozás, vagy bármi sokkal több élmény és szórakozást tart magában mint egy esti ivászat. A buli is természetesen jó, de csak normális társaságban és nem rendszeresen. (szerintem) Unalmas ettől még senki se lesz, ha van egyéniséged lehet veled beszélgetni, társalogni akkor nem vagy unalmas. Mindenki azt csinálja amit szeret és kedve van, ha nem szeretsz bulizni akkor nem kell bulizni. Aki meg emiatt unalmasnak vagy kevesebbnek tart bárkit is az egy idióta.
2015. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen rendben vannak a nézeteid.
2015. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ki ilyen,ki olyan.. találhatsz ilyen pasit is.

másnak lehet,hogy 'fura',meg unalmas ez. de a fiatalok nagyobb része szeret bulizni.(és ez nem feltétlen egyenlő a hulla részegséggel:P)

én így huszonéves korom (lassan) közepén,a kettő között vagyok. jó bulizni,de már nem feltétlen vágyom rá minden egyes hétvégén,és nem pörgök annyira.

viszont, egy olyan valakivel,aki nagyon otthonülős,és sose mennénk este semerre,én tuti nem bírnám ki.

2015. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi az unalmas. A lényeg, hogy jól érezd magad. Ha neked így jó, akkor így. Majd megtalálod azt, aki így is elfogad, és aki szintén ezeket a dolgokat szereti csinálni. Én is inkább ehhez az oldalhoz húzok (barátnőmmel együtt), de azért eljárunk havonta koncertre, sörözni a haverokkal. Aztán meg még változhatsz is. Persze ne azért változz, mert pár hülyegyerek azt mondja.
2015. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
A bulizós emberek is csinálnak "normális" dolgokat. Csak az a baj, ha ezt most kihagyod akkor majd egyszer bánhatod, hogy nem próbáltad ki. Pl 40 évesen három gyerekkel már necces lesz a mi lett volna ha.
2015. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, hogy offolok.

A leírásodból teljesen magamra ismerek. Szinte ugyanilyen vagyok én is, csak egy évvel fiatalabb kiadásban. Sokszor én is úgy érzem, hogy esélyem sincs normális kapcsolatra, mivel én nem nagyon szeretek bulizni járni, az alkoholt pedig végképp kerülöm (egy kezemen meg tudom számolni, hányszor ittam, de valahogy nem is hiányzik). Kísértetiesen ugyanilyen vagyok én is, mint te. :D

Én azt mondom, ne keseredj el, találni fogsz/fogunk olyan pasit, aki az ilyen lányokat szereti és értékeli. Eljön a mi időnk is. ;) :)

19/L

2015. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
amúgy tipikus,nem bulizik,nem iszik rendes lány,de majd gyerek meg család mellett még az is tolja aki nem akarja...:D ezekkel ez van,bármilyen szépen is hangzik,bizony ilyenekből lesznek a megcsalós,szeretőt tartok nők.
2015. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!