Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj akit szeretek összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj akit szeretek összejött valaki mással. Mit tehetnék, hogy ne úgy gondoljak rá?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tehetnék. Szeretem de már nincs esélyem. Nem is akarok tovább próbálkozni nála, mert tudom hogy nem sok esélyem lenne. De mit tegyek hogy ne úgy gondoljak rá ahogy eddig?

2013. ápr. 29. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd megatol elmulik.
2013. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. De ez most k*rva sz*r érzés.
2013. ápr. 29. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem eltudom intézni a dolgot három szóval. :

haverok,buli, vodka.

2013. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
DON'T WORRY DON'T CRY! DRINK VODKA AND FLY :)
2013. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tanácsom a következő: kezdj el más csajoknak is udvarolni, egy kicsit tedd lejjebb a lécet, a csaj aki tetszik lássa hogy más csajok után is érdeklődsz. Neki is ugyanúgy udvarolj tovább, ha vagy annyira tökös hogy nem tartasz a barátjától, de ne éreztesd a csajjal azt, hogy számodra túlságosan különleges lenne.


A nők úgy vannak programozva, hogy sokkal vonzóbb számukra az a ruha, cipő,..., férfi amire a másik nők is vágynak.

2013. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vágd ki őt az életedből.

Nyugodtan tiltsd le, kérd meg a haverokat vagy közös ismerőseiteket hogy ne beszéljenek róla, ne gondolj rá.

Tereld el a figyelmed!

2013. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!