Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme így ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme így ismerkedni? Egyáltalán van értelme?

Figyelt kérdés

Nem rég netten próbáltam ismerkedni, hát meg is ismertem egy aranyos, kedves lányt(legalább is azt hittem), a kép alapján a külsejével sem volt gond.. sokat beszélgettünk mondtam h szeretnék vele találkozni hozzám sem szólt egy darabig,nem értettem miért hisz jól elvoltunk. Utána kezdtem nyomozgatni de semmi, majd facebookon megtaláltam persze a képen nem is ő volt rajta. Mi értelme volt ennek az egésznek? Mi értelme más képével ismerkedni? (föleg ha még bókolok neki is és ezt magára is veszi miközben nem is ő van rajta?!)

Válaszotokat előre is köszönöm:)!



2015. jan. 29. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert troll, és tiszta LoL volt neki.
2015. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy "jóakarója" élt vissza az adataival meg valaki más képével.
2015. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy párszor rá olvadt a képedre.

Jól esett neki hogy valaki bókol neki.

Nem kell elítélni. Max akkor ha lehúzott pénzel.

2015. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul az ilyesmi, emiatt is kell vigyázni interneten a nőkkel, mert igen nagy esély van rá, hogy egy látens homokos, elmeroggyant, skizoid pszichopatával van dolgunk, aki betegesen, "maniac laugh" módra röhögi telibe a lakótelepet, ha megszerez néhány személyes információt az áldozatáról. Vannak ilyen elcseszett életű kiherélt agyú szerencsétlenek...


Amúgy szerintem az ellentétes neműek között semmi értelme nincs az ismerkedésnek, 99%-ban úgysem lesz belőle semmi komolyabb, még haverság sem.

2015. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el csak én is kezdtem megkedvelni és ez rosszul esik hogy átbszott, mennek a zöldek:)
2015. jan. 29. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetbe voltam én is, szerelmes lettem nagyon. Telefonon is sokat beszéltünk. Mindig ígérte hogy ekkor vagy akkor jön és mindig lemondta. Felajánlottam hogy megyek akkor én de nem mert hogy milyen már, neki kell jönni mert a pasinak kell. Rákerestem utána néztem és nem ő volt. Azóta se tudom hogy ki volt akivel beszéltem. Én is a magam kárán tanultam meg neten nem szabad ismerkedni.
2015. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
17:14-es vagyok próbálj meg kimozdulni otthonról és barátokkal lenni :) nehéz mert az jár a fejedbe hogy miért ha meg nem tudod ki volt akkor meg hogy vajon ki lehet. De hidd el ha nem agyalsz rajta egyszer azt veszed észre hogy mióta nem is jutott eszedbe. Ne ismerkedj neten mert sok ilyen gyök.ér van akinek ennyire sz.r élete van hogy így éli ki magát. Ha mégis próbálkozol neten akkor camozzatok vagy kérj képet amin egy lapot fog és pl a neved ráiratod. Ha normális megérti hogy miért kéred ha elmondod hogy vertek már át. :) remélem tudtam segíteni
2015. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom 17:14-es nekem is sokszor ő jár a fejemben hogy ki lehetett de nem hiszem hogy valaha megfogom tudni.. mentek a zöldek:)
2015. jan. 29. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:

17:14-es vagyok megint :) nem fogod és ne is akard mert belebolondulsz abba h ki lehet valójában és hogy miért . Én ezt később vettem észre és hidd el a barátok tudnak segíteni. Ők rángattak ki csajos esték stb. Menjetek sörözni, üljetek össze meccset nézni stb. Eljön az idő és mikor eszedbe jut az is fog hogy jéé már x ideje nem gondoltam rá.

Sok sikert a későbbiekhez :)

2015. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!